Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiknek vallottak már szerelme...

Akiknek vallottak már szerelmet! Milyen körülmények között történt, mit mondott, lett belőle valami?

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Látta 21:45"
2022. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajj, ez a legrosszabb. Te vallottál szerelmet?
2022. aug. 21. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Soha többet nem mondom senkinek családon kívül hogy szeretem. :D
2022. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Ilyet nem érdemel senki.
2022. aug. 21. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Hú volt több is.


1. nem mondta, csak utólag hogy "...mikor szerelmes voltam beléd" chaten. Szar volt, mert bár engem nem érdekelelt és annak idején lekoptattam a srácot, mikor ezt mondta már együtt volt egy barátnőmmel.


2. mondta egyszer, mondtam hogy én nem. Aztán visszavonta. Majd pár hónappal később újra megtette. Mondtam, hogy én nem így gondolok rá. Vége lett a barátságnak.


3. Elmondtam nekem ki a kiszemeltem, elmondta, hogy ő meg szeret engem. Nagyon szar volt, mert ez az én hibám volt (nem vettem észre időben) aztán pár hónappal később mintha visszaállt volna a normális. Aztán újra szerelmet vallott "még mindig szeretlek" megkérdeztem, hogy hogyan tovább, hagyjam-e békén, azt mondta ne, fontos neki a barátságunk. Azóta már minden okés kicsit nagyobb a távolság köztünk, ritkán találkozunk, de már csak barátok vagyunk egymás számára.


4* Ismerkedtem egy sráccal már egy néhány hete. Még nem voltam szerelmes, de kicsit aggódtam, hogy ő már igen. Viszont biztosan tudtam, hogy én is az leszek. Egyszer azt mondta -burkoltan- hogy szeretné ha szeretném. Tehát nekem ebből világos volt, hogy én szeretném először mondani.

Egymás mellett feküdtünk az ágyban. Épp kicsit mérges voltam rá (de semmi nagyon durva) ő meg készült hazamenni a hétvégén. Nem akartam hogy úgy menjen, hogy nem tudja szeretem. Meg az is benne volt, hogy bár kicsit dühös vagyok, ettől még szeretem. "Szeretlek" Meglepődött, vagyis nem számított rá, hogy most mondani fogom. Aztán mondta: "Én is." Ezen a ponton már 1-2 hete egy pár voltunk. Ő később mondta ki. Egy rövid utazásról mentünk haza és így köszönt el. "Szia, szeretlek."

2022. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbbi volt számomra a legjobb és legmaradandóbb. Itt aludt nálunk, ültünk az ágyamon a szobámban. Valami viccesen mondott, én elnevettem magam. Aztán mondta hogy szeretne valami fontosat is hogy tudjak. Mélyen a szemembe nézett és azt mondta "Beléd szerettem." Reflexből rávágtam hogy "Én is." Életem egyik legromantikusabb pillanata volt, nem tudom miért.
2022. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!