Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megvisel,hogy 28 leszek,illetv...

Megvisel,hogy 28 leszek,illetve őszülök. Aki az én korosztályom hogyan dolgozza fel az idő múlását?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Megkopaszodtam. Szemüveges lettem. Szőrök nőnek ki a fülemből, a hátamból. Ez van.
2022. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Girlll3 ***** válasza:
33%
Hajfestékkel dolgozom fel, illetve tudom, hogy belül nagyon fiatal vagyok és ez számít, mert ezt sugárzom ki. 31 vagyok és nő
2022. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

28 vagyok. Vannak ősz hajszalaim (sőt a halantekomnal elég deres vagyok :D), szeretem őket ^_^ nem érzem magam 28-nak. Ki tudnek futni a világból, amikor elmegyek kocogni, megtanultam egyedül külföldön egy nyelvet a nullarol, szinte ujrakezdtem az életem és úgy érzem magam, hogy bármire képes vagyok. Szeresd magad és a korodat, a világ tele van lehetőségekkel és soha semmi sem késő. :3

Az időnek koszonhetem a tapasztalataimat, az emlekeimet és azt, aki most vagyok. Minden egyes sejtem hálás azért, ami most van, még akkor is, ha néha nagyon nagyon nehéz és a padlón vagyok.

2022. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek nagyon emlékek, mindig otthonülős voltam
2022. aug. 22. 19:42
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

32 éves nőként szinte nincs is ősz hajszálam, festeni a hajamat nem festem. Testem nagyon jól néz ki.


Számomra inkább a 30. születésnapom volt kicsit tragikus pszichésen, hogy már nem huszonéves vagyok, hanem már harmincas.


Elfogadtam, hogy én is öregszem és nagyon sok mindent teszek saját testi és lelki egészségemért.

2022. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Rá se ránts, 28 az még nagyon fiatal. Ha pedig annyira zavar az őszülés, akkor fesd be a hajadat.
2022. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
28 nagyon fiatal? Akkor mit mondjon egy 18 éves?
2022. aug. 22. 20:53
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

A 28 szerintem is még fiatal. Én 2 hónap múlva leszek 28 és egyáltalán nem zavar. Az öregedés gondolta engem sose zavart. Mondjuk engem fiatalabbnak szoktak nézni a koromnál, ez sokáig nagyon zavart, de már nem. Szerintem minden kornak megvan a maga szépsége, és bármilyen életkorban lehet szép az ember meg érezheti jól magát, ez szerintem nem korfüggő. De nyilván ne a 18 évesekhez nézze magát, hanem a saját korosztályához. Ami zavar, azon ha lehet próbálj meg változtatni.


27/N

2022. aug. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

28 éves vagyok, és úgy érzem hogy az életem most fog csak elkezdődni.


Teljesen felesleges öregnek érezni magad, bármilyen korban legyél is. Csak azt éred el vele, hogy még jobban elpazarlod az idődet.

2022. aug. 23. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Miért pontozzák le a pozitívabb válaszokat? :D
2022. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!