Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan menedzselitek az...

Hogyan menedzselitek az életeteket?

Figyelt kérdés
Nekem nem megy ez a felnőtt élet. Sokmindenre oda kell figyelni, sokszor pörög az agyam, hogy ezt meg azt jó lenne csinálni. Valahogy túl összetett az egész, szervezhetetlen így.

2022. aug. 23. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különösebb megpróbáltatással nem szembesülök ami komolyabb szervezést igényel.

Járok dolgozni, fizetem a számlákat ha aktuálisak, csinálom a házimunkát ahogy adódik. Nagyjából ennyi.

2022. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írd le mit akarsz csinálni.
2022. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy to-do app a telómon, abba írom a teendőket, amiket mondanak a kollégák, a főnök hogy meg kellene csinálni, illetve az ilyen hétköznapi dolgokat. Amiket lehet, azt gyorsan egyhuzamban megcsinálom, amit lehet párhuzamosítok, ami pedig nem olyan fontos, azt kitörlöm :)
2022. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valahogy mindig alakul, szerencsém van sok irányból, de igazából a végcél az nem lesz egy nagyon szerencsés kimenet az érzésem szerint.
2022. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Semmi különösebb megpróbáltatással nem szembesülök ami komolyabb szervezést igényel."


Én sem, különösebb szervezést nekem a mindennapok igényelnek.

Dolgozok, tanulok, háztartást vezetek és van még négy projekt, amivel haladok. De eszembe jutott, hogy mi kellene. Le kellene ülnöm és pontosítani a dolgokat.


Az a baj maga a tanulás nem egy nagy tömb, hanem 8 különböző dolog!

Minden tárgy külön figyelmet igényel. A háztartás sem egy dolog, mosni, mosogatni, portalanítani és egyéb dolgok. Így könnyen összejön vagy 30 dolog, vagyis egyszerre 30 dologgal kell egyensúlyoznom és az emberi kapcsolatok még nem jönnek itt a képbe. Bár ezeknek a többsége nem nagy dolog. A probléma inkább a tanulással van és a projektjeimmel, azokat különösen nehéz szervezni.

2022. aug. 23. 12:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem bonyolult dolog. Ha adódik valami elintéznivaló, elintézem, az időpontokat beírom telón a naptárba stb.


Nekem inkább a házimunka unalmas már, leginkább a konyhában pakolászás, amit minden nap csinálni kell, mintha sosem lenne vége.


Amúgy most azért érzed soknak, mert dolgozol és tanulsz is. Amikor ezt így együtt csináltam én is, nagyon leterheltnek éreztem magam.

2022. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre fókuszálj 1 projektre, ne 4-re. A többinek nem kellene, hogy gondot okozzon, egy kisebb lakásban a házimunka se sok, tanulást féléven belül jól el lehet osztani.
2022. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben semmi bonyolult nincs. Amíg hosszabb távon be tudod osztani az időd (nem a képességeid alapján, hanem elméletben jut elég idő mindenre), simán kezelhető. Azt meg tudjuk, hogy idő arra van, amire akarunk. Pár ritka esetettől eltekintve
2022. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!