Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok mesékben/filmekben...

Szoktatok mesékben/filmekben empatizalni a gonosz szereplőkkel?

Figyelt kérdés
Persze nem olyan értelemben, hogy a tetteikkel értetek egyet, de én sokszor valahol megértem őket az érzeseikért, és inkább sajnálom őket, utána pedig idegesít, amikor elszenvedik a büntetést.
2022. aug. 24. 11:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
De a tom és jerryben a Jerry jó?
2022. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Én ezért egyenesen utálom pl. a Ludas Matyit, főleg a rajzfilmet, mert az olyan szinten szándékosan bugyuta, hogy 1x sem tudtam végignézni, hogy egy libapásztor hülyegyerek egy egész regiment katonával elbánik, aztán egy szaros bottal elver egy nála 5x nagyobb darab embert, aki akkora csicska, hogy nem is védekezik.
2022. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen, Hannibal Lecter és Joker a példaképeim.
2022. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb esetben nem... lesz...om, hogy mennyire nehéz gonosznak lenni meg milyen okos a főgonosz... ha erkölcsileg nem tudok vele egyetérteni, én nem szimpatizálok vele. Bizonyos esetekben igen, akkor, ha jól ki van dolgozva a karakter és nem jut el egy olyan pontra, amikor készakarva árt másoknak undorító módon. Pl. a Dr. Horrible's Sing-Along Blogban Dr. Horrible egy ilyen figura volt, aki egy tök összetett karakter volt, és a főellenség szuperhős sem volt egy 100%-ig szimpatikus figura.
2022. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak a gonosz szereplőkkel tudtam szimpatizálni. Ha egy filmben élnék, akkor én magam is tökéletes főgonosz lennék.
2022. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!