Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szánalmas ez a Tiktok,...

Nem szánalmas ez a Tiktok, Instagram őrületet?

Figyelt kérdés

Jól gondolom, hogy a facebook azért nem menő már, mert fennt van anyuci, apuci, papa, mama, az összes rokon, tanárnéni. Az új platformokon meg szabadon lehet qrválkodni?

Annyira szánalmas hogy facebookra megy a szende kép, instan meg a pózerkedés.

A tiktok is úgy tudom tele van ilyenekkel, de azzal kapcsolatban arra se vagyok hajlandó hogy letöltsem, önként kiszolgáljam magam a kínai titkosszolgálatnak. (attól független látom ismerősöknél hogy milyen).


A másik problémám ezekkel a lustaság, komolyan ennyire lusták a fiatalok, hogy nem akarnak már pár soros bejegyzéseket sem elolvasni? Hogy nem hajlandóak maguknak tartalmat keresni (videót mondjuk youtubeon)? A tiktok majd bedob nekem valamit, lehetőleg minél rövidebb baromságot, azt jól van?

Szánalmas, de lehet én vagyok csak öreg ehhez 24 évesen.



2022. aug. 24. 20:50
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
72%
Az a szánalmas, hogy ezzel foglalkozol a magad élete helyett.
2022. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
65%
Nekem tetszik valaki, ezt ő is tudja. Most azzal nem leszek kevesebb, hogy így vélekedek.
2022. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
38%
Vágom. Én 20F vagyok de én is utálom a sok kifelé mutogató ismerőst, önimádó embert. Még a "férfi" ismerősök is naponta felrakják magukat storyba közbe úgy nézik magukat mintha szerelmesek lennének. Igazából az egész platform a kifelé mutogatásról szól nem másról. Egyébként ez nem a platform hibája persze, pl Tik Tok is jó ha értelmes a tartalom.
2022. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Igen egyes az is szánalmas, csak tudod aggódom milyen világ vár ránk ilyen emberek közt.

Régen a kereskedelmi tv csatornákon, rádió csatornákon, de még a facebook világában világában is, ha akartad ha nem eljutottak hozzád komolyabb információk, a világ történéseiről, jelentős dolgokról, eseményekről.

Az olyan fiataloknak akiknek meg a tiktok, insta az élete miről nem fog lemaradni, zsebibaba picsamutogatásáról, meg Varga irén

2022. aug. 24. 20:59
 5/42 anonim ***** válasza:
94%
Ne figyelj rá oda. Az, hogy hova tart a világ nem a te dolgod. Csak egy kis porszem vagy mint ahogy én is, meg mindenki
2022. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
48%
Az a szánalmas hogy full nem tudod mit fikazol xdd
2022. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
*baromságairól?
2022. aug. 24. 21:01
 8/42 anonim ***** válasza:
77%

Lehet rinyálni, nem értem a kettő miért zárná ki egymást.


Nyilván a fontos hírek eljutnak mindenkihez is, ha akarja ha nem, Tiktokozás mellett is.

2022. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
6-os a tiktok fel fob neked politikai, kulturális, akármilyen fontosabb témát, ha mondjuk csak picsákra keresek rá? Nem hiszem.
2022. aug. 24. 21:04
 10/42 anonim ***** válasza:
68%
És még privatot is küld xd akkor rinyalj tovább hogy ÁLLÍTÓLAG meg ÚGY hallottam dolgokról miközben arra nem vagy hajlandó hogy megnézd hogy ezeken kívül mi mindent lehet ott csinálni xd
2022. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!