Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen társadalmi elvárásnak...

Milyen társadalmi elvárásnak nem felelsz meg? Zavar, vagy nem érdekel?

Figyelt kérdés
2022. aug. 26. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Extrémebb a külsőm az átlagnál, ill. nem nem akarok gyereket, talán ez a két dolog a legfeltűnőbb. Nem akarok másoknak megfelelni, úgy élek ahogy az nekem jó.
2022. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok gyereket, nem követem a divatot, "férfias" szakmáim vannak.

Nem érdekel ki mit gondol.

2022. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem követem a ruha-kütyü-, stb. divatjait. Nem járok közösségbe, full remeteként élek. Majdhogynem minden konvencionális hagyományra teszek.
2022. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, mint a 3-as válaszoló, plusz nem lesz gyerekem, összeházasodni se fogunk valószínűleg, vagy ha mégis, akkor lagzi nélkül, nem tartom meg semelyik ünnepet se.

Nem zavar, én választottam :D

2022. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Sokan azt mondják, hogy a rövid haj nekem jobban állt. De én úgy vagyok vele, hogy magamnak sokkal jobban tetszik, ha hosszúra meghagyom. A felnyírt haj is baromira nem tetszett nekem.

Ahogy a 3-as válaszoló is írta, nem nagyon követem az öltözködési divatot, a kütyükkel is csak félig-meddig, inkább csak PC-t fejlesztek.

Valamint nem szoktam a sok felkapott hülyeséget majmolni, amit az interneten éppen találnak, nem vagyok egy nagy TikTok-huszár.

Lehet még van valami más is, de nem jut eszembe semmi. Igazából már azt se nagyon tudom, hogy mi lehet társadalmi elvárás.

2022. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
nincs diplomám és férjem/barátom/bármilyen más alá-fölé rendelt kapcsolatom se.
2022. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

A legtöbb nőkre jellemző tulajdonsággal nem rendelkezem: nem végzek "női" munkát, nem akarok gyereket, nem érdekelnek a női témák úgy 80%-ban (csak az, ami mögött tudomány húzódik), nem szeretem ezt a száj elé tett kézzel szolidan nevetgélős, nyekergős, vágyakat letagadós dependens stílust, nem érdekel, hogy egy nőtől mi illik és mi nem, hogy hogyan kellene ülnöm, hogyan kellene beszélnem, hogyan kellene élnem vagy hogy nem szabadna alkoholt innom és káromkodnom néha, mert akkor egyből megszűnök nő lenni. Számomra ezek a demagóg szabályok irritálóak és korlátozóak. Hatalmas energiát igényelne ezek mentén élni.


Nincs mögötte feminista elv, inkább csak rohadtul türelmetlen és lusta vagyok ahhoz, hogy ilyen dolgokon pörgessem magam, ha egyszer tehetem azt is, amit akarok és lehetek olyan is, ahogy komfortosan érzem magam, fölösleges körök és cukorhabos képmutatás nélkül.



Egyáltalán nem zavar, ha ezért kritika ér. Sokkal elviselhetetlenebb és kellemetlenebb lenne a nyakamba venni az egész finom hölgyikés anyaműsort, mint elviselni azt a hangos kisebbséget, aki szerint szégyen vagyok, mert nem szülök és mert férfiakkal lógok, mintha közéjük való lennék.


Kicsit úgy vagyok vele, mint 40 fokban a nadrágkosztümmel: bánom is én, ha le leszek cseszve, amiért nem veszem fel, de akkor sem fogom magam megfullasztani benne, mert az mégis csak rosszabb érzés.

2022. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarok gyereket, nem érdekelnek a párkapcsolatok sem. Sehova nem illek be. Totál érdektelen vagyok, kivéve a szakmám iránt.
2022. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék gyereket és párkapcsolatot se nagyon.
2022. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Sose volt bejelentett munkám, se bankszámlám, se okostelefonom (csak nyomógombos), se divatos cuccaim, se barátaim. Ja, és 3-4 gyereket szeretnék, ami sokak szerint fura :)

32/F

2022. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!