Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire rossz a magyar társada...

Ennyire rossz a magyar társadalom helyzete?

Figyelt kérdés
Egyre agresszívabbak, fusztráltabbak, feszültebbek a magyarok. [link]

2022. aug. 27. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem, de van pár renitens meg agresszív, mint minden országban.
2022. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Az hogy egy gyaníthatóan elmebeteg házaspar botrányt csinál még nem jelenti hogy általánosítani lehetne.
2022. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de ami olyan hely a világban, hogy oda bemehet bárki, mert szolgáltatást vagy bármilyen más lehetőséget nyújt, ott meg fognak fordulni bunkó emberek.


Az egyik nap én is konfliktusba keveredtem egy emberrel aki elkezdett ordítozni az egyik alkalmazottal, hogy "mi az, hogy önkiszolgáló pénztár" meg, hogy a "vásárlónak kell elvégezni az alkalmazott munkáját". Szegény srác meg sem szólalt ez meg ott bunkózott én meg odaszóltam, hogy "Uram, tulajdonképpen mi a problémája?" Aztán utána még visított kicsit, majd megnyugodott, miután meg lett neki mutatva, hogy kell használni.


Szóval bunkók mindenhol vannak. Az ilyenekhez mindig higgadtan kell állni, mert ha te is hasonlóan nyilvánulsz meg az csak olaj a tűzre.

2022. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Ha már a blikk.hu-ra hivatkozunk, akkor igen, nagyon rossz
2022. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Darius- ***** válasza:
55%

Blikk. Nekik a szenzáció a cél. Aztán hogy ez feltételezés vagy nem, nem számít.

Elolvastam a kommenteket is, egyetértek a kedves válaszolókkal, nem kell általánosítani.

2022. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A társadalom agyi helyzetével van nagy, igazán nagy probléma, mert a társadalom úgy gondolkodik, hogy neki jár szabad minden. Beteg egy társadalom, amihez hasonló szerintem egyre jobban nicsnen.
2022. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az sajnos tény, hogy a társadalom színvonala megromlott, elég szépen méghozzá, de szerencsére a cikkben leírt viselkedés nem nevezhető még mindennaposnak. Jó lenne, ha így is maradna, és a helyzet csak javulna innen. Az utóbbi sajnos nem holnap kezdődne.
2022. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!