Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincsenek facebookon ismerosei...

Nincsenek facebookon ismeroseim, gaz?

Figyelt kérdés

Csak csoportok es munkak miatt van, nincs egy db ismerosom sem.

Gaz vagyok?

23L


2022. aug. 27. 22:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Fura.
2022. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán egy sem? Se család, se rokonok, iskolatársak, munkatársak, abszolút senki?
2022. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem jelolok be senkit es semmilyen adat nincs rolam, igy masok sem talalnak meg.
2022. aug. 27. 22:32
 4/19 A kérdező kommentje:
2. Senki.
2022. aug. 27. 22:32
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Egyáltalán nem. Hiába vannak ismerőseim, én is aligha használom a facebookot. Még egy aktuális profilképet is alig voltam képes csinálni magamnak oda, nem posztolok SEMMIT.

Szóval együtt tudok érezni. Gáznak tartanak-e vagy sem, engem nem érdekel.

2022. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
És téged ez zavar? Ha tényleg csak ennyire kell a face és neked ez így kielégítő, akkor nem hiszem, hogy baj van vele. Sok mindenkit ismerek olyat is, akiknek egyáltalán nincs Facebookjuk sem.
2022. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdezem mert itt ugysem ismer senki de mikor azt mondom valakinek nincs facebookom tudom hogy bolondnak nez. Csak nem ertem miert. En nem vagyok kivancsi masok eletere. Akiere az vagyok az eletem resze es nem a facebookom resze
2022. aug. 27. 22:34
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
ugyan ez van velem is nyugi <3
2022. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem gáz, de kérdezhetek valamit?


Láttad ez?

[link]


:D


Eszembe jutott csak úgy poénból.



Egyébként nem gáz, én is csak azért vagyok fent, mert van akivel ott beszélgetek és van pár oldal amit követek és egyszerűbb az új dolgokat ott megtalálni a hírfolyamon, mintsem keresgélni. Meg pár csoportban benne vagyok én is ami érdekel.

2022. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Pacsi, nem baj. Csak, hogy díszelegjenek ott, nincs értelme.
2022. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!