Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik helikopterben, vadászgépb...

Akik helikopterben, vadászgépben, kaszkadőr repülőkben stb. parádéznak, hogy nem hánynak be soha?

Figyelt kérdés
Úgy értem én utasként, sima repülés közben is tuti hánynék egy helikopterben vagy repülőn, aztán ott vannak a katonák, vadászpilóták, vagy csak simán a repülőversenyzők mint pl. a Besenyei Péter, akik több száz kilométerese sebességeknél 360 fokokat forognak, emelkednek süllyednek pillanatok alatt egy kilométert, mindenféle manőverek, ezer G erő hat rájuk közben, és egy se hányja telibe a pilótafülkét, ilyet hogy lehet elérni? Jó persze, ne egyen előtte az ember, de nyilván a profiknál nem ennyi az egész, nem ezen múlik. Hogy tudják ezt egyesek kibírni, sőt sokszor élvezni?

2022. aug. 28. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát úgy alaphelyzetben az emberek nem szoktak hányni, nekem sem jutna eszembe, hogy bármilyen mozgástól hányingerem lehetne.
2022. aug. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg felkészülés előzi meg, de van olyan, aki sosem fogja bírni, az nem csinálja.
2022. aug. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szigorú a beválogatás, meg valószínű ha még profi is, nem fog egy grippen pilóta még a parádé reggelén benyomni egy bogrács marhapörköltet uborkával.

A G erő tűrése nagyobb kihívás, bár ez személyfüggő, az élvezet meg az adrenalin miatt van.

2022. aug. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem az embereket, hogy lehet ezen behányni.


Ültem már ilyen szimulátorokban, majd kiszakadt a picsám a nevetéstől. Hányni eszembe nem jutott, szerintem csak bebeszélik maguknak az emberek.

2022. aug. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki hányos nem lesz pilota.
2022. aug. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2022. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Méghozzá az első link amit a 6-os küldött, egy magyar úriember!
2022. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!