Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis miért kellene megköszönn...

Mégis miért kellene megköszönni azt, hogy valaki bemegy a munkahelyére és teszi a dolgát?

Figyelt kérdés

A covid-mizéria alatt sem értettem, hogy miért kell tapsikolni az orvosoknak, ápolóknak. Nem szívességet tesz nekünk egy orvos, hogyha megvizsgál, hanem végzi a munkáját, amiért pénzt kap.


Beszélgettem egy légiutas-kísérővel, aki panaszkodott, hogy dünnyögött egy utas valamiért azután, hogy nem tudtak leszállni, csak harmadik próbálkozásra, és ahelyett hogy dünnyögött, megköszönhette volna a mumkájukat, hogy biztonságosan földet ért a repülő. Ami szintén nem szívesség, fizetsz a repjegyért és a szolgáltatásért is.


2022. aug. 28. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
A "covid-mizéria" alatt például jóval több teher szakadt az orvosok és az ápolók nyakába, szóval volt mit megköszönni.
2022. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Mert létezik olyan, hogy udvariasság.
2022. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon le vannak terhelve, nekik nem volt home office, sokat tesznek értünk.


De van, amikor én sem értem. Egyszer olvastam egy kommentet. A téma az volt, hogy sok bolti eladó milyen bunkó és ez rosszul esik a vásárlónak. Aztán egy férfi írta, hogy ez azért van, mert nem kap borravalót, ha adnánk, akkor kedveseb lenne. Persze jött a válasz, hogy miért is adnék én egy bolti eladónak borravalót. A férfi meg mondta, hogy oké, nem adsz, de akkor hívd meg egy kávéra. O.o Hát mondom az jó... Azért fizetik, hogy leolvassa a vonalkódot és elvegye a pénzemet, de persze majd adjak neki többet, meg kávézzak vele, hogy mosolyogjon és ne csak flegmán életuntan húzza le a vonalkódot :D

2022. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért fizetik, hogy leolvassa a vonalkódot, és elvegye a pénzedet - és nem azért, hogy kedveskedjen a vásárlókkal, meg tartsa oda az arcát a sok nyomorult tahónak meg Karennek köpködésre. Ha kifizetett áruval, blokkal távozol az üzletből, akkor a kasszás elvégezte a dolgát, akkor is, ha flegma volt.

Az utaskísérőről annyit, hogy neki aztán semmi köze a gép késéséhez, szóval megértem, hogy kiakadt, hogy neki pattog a Karen. De amúgy nincs igaza, ugyanis ő az utasokért felel, hogy viselkedjenek a fedélzeten, a repülést a pilóták, a légiforgalmi irányítók, míg a repülőgép biztonságát a pilóták és a földi kiszolgáló személyzet teszi biztonságossá. Akiknek nem kért köszönetet, ha jól értem, csak saját magának.

2022. aug. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!