Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » WISH -en milyen időkózönként...

WISH -en milyen időkózönként vannak kuponakciók?

Figyelt kérdés
Még sosem vásároltam ott, jól jönne. Nem tudom várjak-e vagy rendeljek anéklül. Na meg kb mikyen akciók? Mert 10/%-ért nem várok, 20%-ért már igen.
2022. aug. 29. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Wish???? Na ne…
2022. aug. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valaki?
2022. aug. 29. 09:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A pontos választ nem tudom a kérdésedre, mert én már évek óta inkább aliexpress-ről szoktam rendelni (nekem ott jobb tapasztalataim voltak). De mivel írtad, hogy ez lesz az első rendelésed gondoltam ezt leírom.

Ezeken az oldalakon több különböző bolt hirdeti az árúit. Ki lehet fogni nagyon jó dolgokat, de a leggyakoribb az, hogy valami bóvlit küldenek. Rendelés előtt nézd meg az adott árú és bolt értékeléseit, előny, ha képek is vannak az értékelések között, mert akkor kiderül, hogy tényleg olyat küldenek e mint a képen. Legyél mindig nagyon kritikus, keresd a hibákat, nehogy csalódnod kelljen mikor megérkezik. (Ruháknál általában teljesen más az anyag, a szabás vagy a minta mint a képen)

Az áruknál általában ki van írva egy magasabb ár kihúzva, mintha le lenne akciózva, de nyilván sose került annyiba az adott dolog (nem is ér annyit)

Arra is figyelj, hogy amikor kiválasztod a termék színét és méretét megváltozik a kiírt ár és erre általában még rájön a szállítási költség.

Én úgy vagyok vele, hogy csak olyat rendelek meg aminek nagyon sok és jó értékelései vannak, vannak róla valós képek. Vagy olyan olcsót, amit akkor sem sajnálnék nagyon ha kidobott pénz lenne.

Sok sikert, remélem jó tapasztalataid lesznek!

2022. aug. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) 100+ rendelte ezt a telefontokot
2022. aug. 29. 10:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Alin nem látok ilyet sajnos
2022. aug. 29. 10:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg az alin én olyat láttam hogy 1 hónap mire kihozzák???
2022. aug. 29. 10:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Az nem túl okés
2022. aug. 29. 10:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Van alin ok. De olvasok vámot meg minden nyavaját. Nem világos. Mi van??? 🤣
2022. aug. 29. 10:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!