Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Saját magunk kirángatása...

Saját magunk kirángatása fájdalomból, gödörből. Hogyan?

Figyelt kérdés

Ha vki depresszios nem tud felkelni

Ha vki szakitott

Ha vkinek meghalt valakije

Ha vki elvesztette a munkáját


Ha vkinek mindez egyszerre történt.


Hogy kell magunkat "felpofozni" hogy állj már talpra!szedd össze magad!


Ha nincs senki. Csak te.

Csak magadra számíthatsz.

Mi adhat erőt?


2022. aug. 29. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Értelmes célok kitűzése. Ilyenkor nem oylasmi, hogy "megtanulok angolul" v. hasonló, hanem rövidtávú, másnap/a héten/stb. apróbb célok. És erőt veszel magadon, és megcsinálod. Elmész futni, vagy más sport....


Ha pedig valóban nem tudsz felkelni, akkor orvost kell hívni.

2022. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először is meg kell élni az adott érzést maximálisan. Fel kell dolgozni, ez mindenkinek mást jelent. Valaki kisírja, más kibeszéli. Ez nagyon fájdalmas rész, de amíg nem néz vele szembe az ember, addig sose fog tudni igazán túllépni. Aztán jön a felismerés. Mi hasznom van abból, hogy ilyen vagyok, ilyen akarok-e maradni, jól érzem-e így magam és hasonló kérdéseket kell feltenni magunknak. Aztán ezek alapján körvonalazódik, hogy mit akarunk és megtervezhetjük az odavezető utat.
2022. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 robetko ***** válasza:
Egy idő után meglehet szokni azt a gödröt. Én már 20 ève benne vagyok. Most azt hiszitek hogy viccelek.
2022. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!