Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tippmixesek! Milyen fogadási...

Tippmixesek! Milyen fogadási taktikára esküsztök?

Figyelt kérdés

Kis tét vs nagy tét?

1-2 meccs vs sok meccs egy szelvényen?

Három esélyes/két esélyes/más fogadási lehetőségek?

Élő fogadás, normál fogadás stb.?


Hogyan gondolkoztok amikor nézitek hogy mit rakjatok? Milyen arányban nyertek? Mi a leggyakoribb taktikátok?



2022. aug. 29. 19:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
15%
Az eddigi nyereményeket ne utaljuk egyenesen a számládra?
2022. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%

Pár ezer forintos tét, általában maximum 2-3 esemény egy szelvényen. Azt szoktam figyelni, hogy milyen körülmények vannak az adott meccsnél.


-Van-e sérült vagy hiányzó kulcs játékos

-Melyik csapat a vendég

-Van-e fontosabb mérkőzése a csapatban a közel jövőben

-Milyen a csapat forma

-Miket játszottak egymás ellen

-Gól átlag/meccs

-Ami a legfontosabb, hogy kell-e nekik a győzelem. (Lásd FTC utolsó meccse. 4-0 nál nagyon várható volt, hogy vagy X vagy pedig kikapnak.)

2022. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

Kis tét, 1 mérkőzés, 1 esély, normál fogadás.

Általában az esélyes(ebb) csapat győzelmére fogadok (a minimum odds 2.10). Sok mindent figyelembe veszek: tabella (otthoni és idegenbeli is), a két csapat jelenlegi formája (utolsó 5 meccs), korábbi egymás elleni eredmények, sérültek/eltiltottak száma, van-e igazi tétje a meccsnek (győzelmi kényszer, vagy ilyesmi). Ezzel a szisztémával a közelmúltban háromszor nyertem egymás után:

Varberg - Göteborg (vendég győzelem: 2,32)

Boavista - Santa Clara 2-1 (hazai győzelem: 2,39)

Mechelen - Westerlo 5-4 (hazai győzelem: 2,43) Őrült egy meccs volt: a Mechelen 2-4-ről fordított!

Legutóbb pedig:

Juventus - Roma 1-1 (hazai győzelem: 2,40) Ez nem jött be, mert a bíró a VAR miatt visszavonta a második Juve gólt, majd a 2. félidőben a Roma egyenlített.

2022. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
*A Varberg - Göteborg eredménye 0-4 lett, tehát ez volt a legsimább.
2022. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
6%
Így is úgy is mínuszos leszel,úgyhogy felesleges ezzel foglalkozni.
2022. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

1.5 és 2.5 között tegyél egy meccset, mindig ugyanakkora téttel. Átlagban kb. 2-es szorzóval. Ennél jobb nincs, aki mást mond az hazudik.


Jön majd egy retard aki azt mondja, hogy a fogadás mindenképpen minuszos hosszútávon, mert az a neve hogy szerencsejáték, és az tuti bukó. Ennyi érve van, semmi több. De az is lehet hogy az előttem kommentelő az...

2022. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
(azért nem biztos, hogy az előttem kommentelő az, mert neki most 3,5 pipája van, az általam megidézett debilnek meg 1-2 szokott lenni más kategóriában)
2022. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nagy valószínűséggel bukó lesz a vége így is úgy is,főleg az 1,5-2,5-ös meccsekkel. Nagyon jóindulattal is max 0-ra lehet kijönni ezekkel a kis szorzókkal. Pl 1,5-ös oddson megraksz egy tippet 100 ezerrel,és ha az elmegy,akkor minimum 2 1,5-ös oddsnak kell jönni 100 ezerrel hogy a pénzednél legyél. És hatalmas találati arány kell,ami szerintem nem kivitelezhető. Szerintem a az a legjobb,ha az ember többféle módon fogad. Nem azt mondom hogy az egy meccs nagy téttel nem jó,de szerintem önmagàba csak azzal a módszerrel nem lehet profitàlni. Szerintem jobb a nagy szorzók kisebb tèt. Pl 30-as oddsokat jàtszom 2 Ezerrel,ugye ott a vàrható nyeremény 60 ezer,és ha 30-ból 1 ilyen szelvény jön,akkor màr 0-án vagyok. És azért 30 ból 6-7 szer le lehet hozni ilyen szelvènyeket. Bele rak az ember 2 2,5 körüli oddsot,meg 3-4 1,6-1,7 körülit,és megvan a 30-as odds. És aki itt írkálja,hogy csak az egy meccs kis odds működik hosszútávon,az úgy is azt fogja írni,hogy ez csak a kezdők hülyesége,bla bla,a profik így csináljàk. Pl nézd meg tiktokon a royaltipp fiókot,ő pont ilyen szelvényeket rak,és biztos vagyok benne,hogy ő pluszban van,nem úgy mint azok,akik az egy meccseket rakjàk. Nagyon sok nagy oddsot elcsípett,és nagyon jó gondolkodása is van szerintem. Pl elcsípte a salzburg-bayern meccset is ami x lett,azon a napon megverte a levante az atleticot 10-es oddsért,azt is elcsípte,akkor most a nemzetek ligáján a magyar győzelmet az angolok ellen,és még nagyon sok ilyen meccset. És ő is megmondta,hogy szerinte is az egymeccses fogadások csak kölcsönadàs,és ezekkel a buli mixekkel lehet profitàlni. Sokkal érdemesebb a meglepetés eredményeket jàtszani szerintem.
2022. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

"az úgy is azt fogja írni,hogy ez csak a kezdők hülyesége"


Azért, mert ez a kezdők hülyesége. Ennél nagyobb baromságot írni, hogy 30-as szorzókkal lehet profitálni nem is tudok elképzelni... ha tudnád hogy alakulnak ki a szorzók, akkor tudnád hogy alapból esélytelenül mész neki... még hogy 6-7-szer eltalálni 30-ból :D Nem a saját gondolkodásodat kérdezte a kérdező, hanem hogy mit éri meg csinálni... minden profi 2 körüli oddsokkal fogad, nem véletlenül van az amcsi ligákon is az over/under meg a hendi 2 körüli szorzókra kialakítva...

2022. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
49%
Igen, biztos a royaltippis azért van több 10 milliós profitban, mert ez hülyeség... Kíváncsi vagyok, hogy pl 100 ból eltaláltsz e 80 1,5 ös szorzót, hogy profitba legyél a hangyaf*sznyi oddsaiddal. Az meg hogy te nem látsz túl ezeken a ló*fasz oddsokon, és neked egy 30-as odds hihetetlen kategótia, az már a te bajod. De nyílván erre is lesz valami magyarázatod profi sportfogadó úr.
2022. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!