Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mièrt baj, ha valaki fiatolon...

Mièrt baj, ha valaki fiatolon vesz autót?

Figyelt kérdés
Elsősorban azt mondják, hogy mert a popsija alá tettèk. De mi a baj azzal, ha valakit kipotolják, mondjuk az ár 20% val, de maga tartja fent, iskola mellett dolgozik. Mièrt kell gúnyolódnak rajta?
2022. szept. 1. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem baj.
2022. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szard már le ki mit gondol örülj neki van kocsid
2022. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Azért mert legtöbb esetben pénzkidobás. Gondolom eddig is megoldottad a dolgaid autó nélkül. Ha nem dolgoznál, akkor több időd lenne tanulni, sportolni, fejleszteni magad. Ha meg félre raknád a munkával szerzett pénzt, akkor lenne esélyed összeszedni az önerőt, mire aktuális lesz a lakásvásárlás.
2022. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ma már ez nem számít nagy dolognak.


Azok mondják ezt, akik még bőven a 90-es évek hangulatában leragadtak.

Akkor, ténylegesen olyan nagy értéke volt az autónak, hogy nagyon számított, kinek van, kinek nincs.

2022. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

22 vagyok

19.5 voltam mikor meglett a jogsim, ezt a szüleim fizették nekem is és tesóimnak is. pedig nem voltunk sosem gazdagok

Valamilyen szinten ez normalis!

Es a kocsiba is potoltak nekunk, nem az egeszet, csak valamennyit. Persze az nem normalis ha a legujabb 20 millios kocsit kapja elso kocsinak a gyerek.

En is egy regebbi fajtat tudtam venni

Azota gyujtottem es vettem egy fullosat, biztos sokan gondoljak hogy alamtoltak pedig en gyujtottem ossze ra (a mi varosunkban a velem egykoruaknak inkabb regies kocsijuk van)

2022. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan olyan kérdés, amit nagyon nehéz úgy megválaszolni, hogy ne keltsen agresszív érzelmeket egyesekben.


Ezek tükrében:

ha nem éltél vele, nem fogod átérezni és megérteni, ha meg megléped, te magad is átérzed, miért okoz gondot. Csak nyilván akkor már egyes dolgok kapcsán késő lesz.

Ha tudod a választ, csak gondolkodni kell, ha nem tudod, nem érted meg amúgy sem.

2022. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Èn egy golfot vettem. Nem nagy autó, de nekem ez egy álmom, vágyam volt. A munkához meg jól jön, hasznos, mert sok időt sporol... Èn a jogsit eü-n kívül èn áltam...
2022. szept. 1. 13:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én első autóm 150 ezer forintba került, szüleim 50-et adtak bele.


Első autónak teljesen jó volt, azzal jártam dolgozni érettségi után (valljuk be, éjjel 2kor már nemigen jár busz, egy falu végi szőlőhegyen dolgoztam).

Én tartottam fenn az autóm.


A második autómat pár évvel később vettem, azt már teljesen saját pénzből, 250 ezerért.


A harmadik autómat (még mindig azzal járok), 900 ezerért vettem, és nem tervezem eladni.


27\N

2022. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ha a s.gge alá teszik, akkor mi van? Ha a szülők tehetősek, persze, hogy a gyerekeikre költik a pénzt.
2022. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, nem tudom, hogy a mai világban ki csinál ebből problémát. Mondjuk én azt sem értem, amikor azzal a szöveggel jön valaki, hogy biztos az apja pénzén vette, stb. És akkor mi van? Ha az apjának van rá pénze és autót vesz a gyereknek, attól egy idegen emberek mi baja lesz? Az más kérdés, hogy esetleg felesleges autót venni, ha csak arra kell, hogy a haverokhoz eljárjon, meg ilyesmi, mert az autó csak viszi a pénzt. De ez is mindenkinek a maga baja, akinek nem tetszik, az ne így csinálja.
2022. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!