Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért volt rengeteg ember...

Miért volt rengeteg ember tegnap az Auchanban?

Figyelt kérdés

Tegnap délután bementem Miskolcon a zsolcai Auchanba, de amit ott tapasztaltam, az valami iszonyat volt.

Tömött sorok a pénztáraknál, káosz, végeláthatatlan "dugó" minden üzemelő kasszánál legalább 10-12 bevásárlókocsi állt kígyózva, belógva a polcok közé, össze-vissza, azt se lehetett tudni, hogy melyik hova, stb. Tehát mintha karácsony előtt 1-2 nappal lennénk.


Eléggé meglepődtem ezen a tumultuson és káoszon, ugyanis, egyrészt hónap első napja, tehát fizetés se volt még, másrészt se ünnepnap/boltzár nem közeleg, harmadrészt olyan forgalmas időszak sincs, aztán mégcsak hétvége sem volt, se csúcsidő (14:30 körül tapasztaltam), szóval nem tudom hova tenni. Ha nem látom, el se hiszem.


(Később jártam a nagy Tescoban is, de ott semmi ilyen nem volt, minden kasszánál a normál mennyiségű ember (2-3 bevásárlókocsi)


Esetleg tegnap tapasztalt más is valaki valemyik boltban/áruházban ilyen csúcsforgalmat, mint ami pl. karácsony előtt is tapasztalható?


A kérdés pedig, hogy milyen okai lehettek? Mire vezethető vissza ez a rengeteg ember?

Félrértés ne essék, nem provokáció vagy ilyesmi, tényleg nem értem, és felettébb kíváncsi vagyok, mert ott eddig ilyet még nem tapasztaltam.



2022. szept. 2. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Megjött a fizetés, a segély, a családipótlék, stb... meg amúgy is hétvége lesz, azt éhenhal a család.

Na meg belengették, hogy az árstop el lesz törölve, így a család minden tagja külön egyénként vesz 5 kiló cukrot, meg 5 liter olajat.

2022. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég lett volna belesni a kocsikba, hogy mi volt a tartalmuk.
2022. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az árstop megszűnését rebesketik. Egyszerű pánikvásárlás. Lehet én is elmegyek még pár karton 2,8-as tejért.
2022. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tegnap volt szeptember elseje, valszeg sok ember ugrott be tornagatyáért, körzőért és egyéb részfacú baglyokért, amit első nap kértek az iskolában.
2022. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdeztél meg egy eladót, vagy akár 1-2 vevőt? Biztosan mondtak volna valamit.

Amúgy szeptember 1-je volt tegnap, elrajtolt a tanév, egyelőre jelenléti oktatással, amihez a diákoknak minden is kell körző, számológép, vonalzó, füzetek, radír, toll,rotring, ceruza, ceruzahegyező, iskolatáska, tolltartó... ezeket mind-mind, egytől egyig be kell szerezni, ha nem volt (mert mondjuk elsős a gyerek), vagy ha a tavalyi elromlott, tönkrement, elveszett...

Tegnap volt szeptember 1-je (sic!), ez mindig jelent egy rohamot az írószer-kereskedelemben.

S van olyan ember, aki már hetekkel előre készül, és már augusztusban mindent megvesz a szögmérőtől a tornazsákig, és van, aki az utolsó pillanatban rohan vonalzóért meg ecsetért, mert épp kérte a Tóni bácsi a rajzórára.

2022. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most aki ilyet kérdez arra mit lehetne mondani? :D
2023. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!