Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Féltek felülni a vidámparki...

Féltek felülni a vidámparki játékokra? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Attól féltek, hogy leszakad? Vagy csak attól féltek, hogy forog, gyors stb? Gyerekkorotokban is féltetek?
2022. szept. 5. 14:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Van Magyarországon egy rendes vidámpark?
2022. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
2022. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
33%
Rettentő tériszonyos vagyok, de komolyan, egy székre nem merek segítség nélkül felállni. Pedig amúgy kipróbálnám mondjuk az óriáskereket, csak félek hogy elájulok. Az ilyen dodzsem meg körhinta nem érdekelnek, nem is látom értelmüket (így felnőtt fejjel).
2022. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
Körhintára, hullámvasútra, mindenféle gyorsan és kontrollálhatatlanul mozgó vagy magasba emelkedő eszközre nem szálltam fel sem gyerekkoromban, sem most. Félek tőlük. Nemcsak attól, hogy leszakad, nem vonz az, ahol felkavarodik a gyomrom. Pedig sokan mondják, hogy milyen jó. Én megvagyok nélkülük és nem hiányzik. Viszont egy csomó pénzt megspórolok így.
2022. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Amúgy én is félek, csak kíváncsi vagyok mások miért félnek felülni. Én attól félek elromlik, leszakad stb. Gyerekkoromban nem voltak ilyen félelmeim.
2022. szept. 5. 15:18
 6/28 anonim ***** válasza:
35%
Utálom ezeket,egyedül a dodzsemet szeretem.
2022. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Mesecsónak,szellemvasút, viharvasút,barlangvasút...ezek voltak a kedvencek...minden ami sötétben jön-megy és ami ijesztgetős :)

A hullámvasút is nagy kedvenc,a favázas. Mikor még működött és mód volt,akkor tízszer egymásután mentünk rajta.Volt továbbmenet még előszezonban, áprilisban.

2022. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
#7 Akkor te nem félsz semmin?
2022. szept. 5. 15:22
 9/28 anonim ***** válasza:
39%

# 7

az olyanokon,ami szabadeséses, vagy olyan mint a Pirat volt, azokat nem szerettem, nem is ültem fel.

Érdekes de a dodgem sem volt kedvencem,életmebn ha 4-5 ször vezettem.

2022. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
34%
Én olyanra nem merek felülni, ami fejjel lefele is megy. Az olyan magas dolgoktól, ahol biztonságban érzem magam, tehát van valami pont alattam nem gond, de ahogy oldalra dől már pánikolok. Gyerekkoromban sok mindenre fel mertem ülni (ami nem zuhanós, fejjel lefele) de egyszer volt olyan, hogy felültem a break dance-re (egy búcsúban) és azt csinálta aki irányította, hogy lelassította majd hirtelen felgyorsította (hátrafelé) én meg a hirtelen mozdulattól jól bevágtam a fejem. És ezt megcsinálta vagy négyszer. És négyszer be is vágtam a fejem. Szóval valószínűleg lett egy kis agyrázkódásom utána.
2022. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!