Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit fellengzősködnek, miközben...

Mit fellengzősködnek, miközben csak süketek?

Figyelt kérdés
Állandóan megkapom, hogy nem köszönök, miközben köszönök, csak halkan.
2022. szept. 5. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Mert ettől többnek érzik magukat.
2022. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát köszönj hangoabban, meg biccents oda egyet.
2022. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ettől lesznek boldogak, hogy köszönnek nekik? Engem érdekes módon k.rvára nem érdekel, hogy köszön-e valaki nekem.


De mások még a boltjuk ajtajára is kiírják. Nem szánalmas?

2022. szept. 5. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát összességében a kommunikáció célja, hogy Aból eljusson az infó B-be. Ha ez nem valósul meg, akkor nem történt meg a kommunikáció. A köszönés célja, hogy a másik köszöntve legyen. Ha ez nem törétnt meg, akkor nem köszöntél nekik.


De tény, hogy ki nem sz*rja le, én is utálom az ezen való rugózást:D De ha tényleg köszönsz, nyugodtan teheted hangosan is. Vagy ne köszönj egyáltalán. Tedd tisztességesen, vagy ne tedd, de ne próbáld.

2022. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Inkább az a szánalmas, hogy erre külön fel kell hívni egyes emberek figyelmét. Köszönni alap. Ha te nem igényled, az a te dolgod. De nehogy azt gondold már, hogy csak a te szempontjaid érvényesülnek a világban. Egyrészt.

Másrészt, ha még csak olyannyira sem tudod felemelni a hangod, hogy meghallják, elég nyuszika lehetsz.

2022. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És még ebből is képes valaki kihozni, hogy az én szempontjaim érvényesülnek, miközben pont nekem nincs semmilyen elvárásom a másik felé.
2022. szept. 5. 23:24
 7/10 anonim ***** válasza:
6, éppenséggel az is elvárás, hogy ne érdekelje a köszönés...
2022. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Változtass rajta, köszönj hangosan. Mibe telik neked? Max. akkor nem fognak csesztetni.
2022. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7


Nekem nincs ilyen elvárásom, tőlem felhúzhatja magát minden szaron; nem várom el, hogy ne tegye.


Szóval nekem nincsen továbbra se semmilyen elvárásom.

2022. szept. 6. 09:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó, másnak meg van.

Köszönj úgy, hogy hallják, és problem solved.

Ha amúgyis köszönsz, akkor nem jobb úgy tenni, hogy meg is hallják?

Nekem úgy tűnik felhúzod magad minden szaron...:D

2022. szept. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!