Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy lánynak legyen hosszú...

Egy lánynak legyen hosszú haja,egyet értesz?

Figyelt kérdés

2022. szept. 8. 19:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nekem a rövid hajú lányok,ugyanannyira bejönnek.
57 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%

Nekem nem jönnek be a rövid hajú lányok, de legyenek a világban rövid hajú és középhosszú hajú lányok is.


De inkább olyanok legyenek, akik megtalálták a sajat stílusukat és büszkén viselik azt.

2022. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
egy férfinak pedig ne legyen nagyobb melle, mint egy lánynak
2022. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem értek egyet, azt viszont támogatbám, hogy a mások dolgába/életébe/megjelenésébe belepofázóknak ne legyen nyelve.
2022. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Én azzal értek egyet, hogy a lányok túlnyomó többségének hosszú haja VAN. Ez tény és jól is van így. Viszont vannak lányok, akiknek a rövid haj jobban áll (már ha igényesen meg van csinálva a frizura).
2022. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Az egoizmus ezt a fokát valahogy sosem tudtam megérteni, és nem is akarom.

"Az én szememnek jobban esik, ha a lányok akikre nézek hosszú hajúak. Ez azt jelenti, hogy a lányoknak hosszú hajúnak is KELL lennie, és ha előkerül a hajhossz témája, akkor kizárólag a saját szemszögemből fogom megközelíteni azt. Az számomra nem szempont hogy ki mit akar a saját külsejével csinálni, hanem csak az, hogy nézzen ki jól számomra"


Beteges.

2022. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Az arcformától, a színtől, a kinézettől is függ ez.
2022. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
84%
Mindenki a saját külsejével foglalkozzon, egyetértesz?
2022. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
79%
Metionin jól beszélt. :))) Nekem is megvan a preferenciám, de ez ne képezze már közvélemény kutatás tárgyát. :)))
2022. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 he84 ***** válasza:
93%
Eléggé fura és szomorú, ha valakiknek ettől függ, hogy egy lány/nő okés-e és szánalmasan nevetséges is, már elnézést. Az még talán oké, hogy kinek a rövid, kinek a hossú, kinek meg a 2 között tetszik jobban, na de akkor is túlzás, hogyha nem olyan, ami jobban tetszik, akkor ki van zárva az adott lény/nő. Nem a hajtól függ a személyiség, márpedig a személyiség az igazán fontos, nem a haj, a szemszín és más hasonlók.
2022. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem értek egyet. Legyen normális, ápolt haja, ami jóláll neki. Az ilyen szakadt bodrik valagig érő egyhosszú hajjal minden, csak nem nőies például.
2022. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!