Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudott II. Erzsébet, hogy...

Mit tudott II. Erzsébet, hogy még én is megkönnyeztem, hogy elment?

Figyelt kérdés
🕊

2022. szept. 8. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Uralkodni. De azt elég jól.
2022. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, de én is felettébb szomorú vagyok miatta.

Isten nyugosztalja.

Én felettébb tisztelem a királynő egész valóját.

2022. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én belegondolok, hogy fiatalabb volt, mint én mikor megkoronázták.

Mellettem meg egy cserepes virág nem él meg 3 napot...

2022. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%

Jó kis kabalafigurája volt a britt monarchiának, de kb ennyi.

Kb mint Magdi anyus a barátok köztből, csak Bözsi kihúzta 90+ évadon át.


Amugy valamilyen szinten vicces hogy még te sem tudod hogy miért siratod. Uralkodni nagyon nem uralkodhatott, tekintve hogy az egyesült királyság demokrácia, a nemesség pedig csak névleges (nem is értem hogy mire célozhat #1, amikor azt mondja hogy uralkodni tudott. De azt elég jól. Mit csinált? Azon kívül hogy néha nyilvánosan támogatott olyan kezdeményezett, amiket valóban hozzáértő politikusok dolgoztak ki, és néha "diplomáciai kapcsolatokat" is ápolt - na meg persze megmurdeltette a mindenki által imádott diana hercegnőt...)


Néha eltotyogott ide-oda az őrei körében, a kalapjai is cukik voltak. Ha valakinek van még mit mondania róla, kíváncsian hallgatom.

2022. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jól átmosták az agyad #4. De ilyen szomorú napon nem állok le veled vitatkozni.
2022. szept. 8. 23:01
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, de nyugodjon békében.

Talán lehet ahhoz köze, hogy gyakorlatilag egy kezünkön meg tudjuk számolni azokat az ismerőseinket, akik egyáltalán még emlékezhetnek olyan korra, amikor nem Bözsi volt a királynő:D 70 éve uralkodott! Szóval szerintem az emberek egy részének egy kicsit az Egyesült Királyság halt meg, hisz ha UK akkor Erzsébet, amióta eszedet tudod, ez így is volt és furcsa, hogy most nem így lesz.

2022. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

#5


Mi az hogy jól átmosták az agyát? Kik? Te miről beszélsz? :D

Ez az egyetlen komment ami valamiféle tartalommal rendelkező véleményt formált meg, ami nem egy mainstream ajnározás. Emellett tényszerű állításokkal van tele, a monarchiának csak reprezentatív és marketing szerepe van, uralkodni nem uralkodnak, csak élik fel a közvagyont.

2022. szept. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tényszerű állítás? Na ne mondd, pakolj már ide egy hiteles forrást arról, hogy Diana halálát megrendezte! Konteó hívők kerüljék a kérdésemet, te is meg a #4 is!
2022. szept. 9. 00:34
 9/15 anonim ***** válasza:
12%

#9


Nem mondtam, hogy minden állítás tényszerű. Felsoroltam azokat, amikre hirtelen utaltam. Ne tegyél a számba szavakat, mert röhejesen gyenge.

2022. szept. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

Te lehet hogy sírsz, de pl az írek ünnepelnek. :D

Kinek mit jelent a királyi család/monarchia. Neked semmit, másoknak viszont sok szenvedést és kizsákmányolást.

2022. szept. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!