Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy egy...

Honnan tudhatom meg, hogy egy temetőben hol keressem valakinek a sírkövét?

Figyelt kérdés
Anyuhoz szeretnék elmenni a temetőbe, de csak egyszer voltam ott, és már nincs senki, aki megmutathatná. Elég nagy temető, csak úgy nem tudom megtalálni.

2022. szept. 9. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg temetőőr, vagy vannak olyan temetők, amik a neten iis rajta vannak, lehet névre keresni benne.
2022. szept. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Hát pedig csak úgy lehetséges ha egyesével az összes sírkövet végig járod.


Nyilván amit az egyes írt az is jó megoldás de azon kívül csak ez maradt.

2022. szept. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden temetőnek van egy kezelője, fenntartója akinek törvényi kötelessége minden sírhelyet nyivlán tartani. Kisebb településeken egy vagy a plébánia, vagy az önkormányzat. Nagyobb temetőknél pedig külön cég van erre a feladatra. Rendszerint valamelyik temetkezési vállalat látja el. Őket kell megkeresni, ők biztosan meg tudják mondani, hogy mikor és hova temették édesanyádat. Szükséged lesz a nevén kivül még a születési dátumára is, hogy biztosan be lehessen azonosítani.
2022. szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy melyik településről van szó, meg hogy más városoknál van-e ilyen, de Székesfehérvárnak van sírhelykereső adatbázisa a városgondnokság honlapján. De mindenképpen az üzemeltetőnél kéne érdeklődni.
2022. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Adatbázist sajnos nem találtam, így írtam a fenntartónak.
2022. szept. 9. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!