Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Viselnél hamis terméket?

Viselnél hamis terméket?

Figyelt kérdés

Legyen az óra, ruha, táska bármi.

Manapság nézi meg azt bárki is, hogy ez vajon milyen márka, eredeti-e; gondolnak még ilyesmire, hogy megengedheti-e magának ez az egyén ezt?

Egy kicsit azért érdekel, hogy mennyire lennék köznevetség tárgya vagy hasonlók.



2022. szept. 9. 14:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2022. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Ruhát, cipőt nem, eleve nem szeretem a hivalkodó márkajelzéssel ellátott cuccokat. Egy profin megcsinált órát talán, abból az eredetit nem is merném hordani.
2022. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Csak az óránál meg az a gond, hogy hiába van egy jól kinéző órám, ha eredetibe egy olyan 10 ezer euró, nekem meg van egy 3 ezer eurós autóm.
2022. szept. 9. 14:25
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Szerintem ciki. Ha nincs rá pénzem, akkor inkább veszek neve nincs/kevésbé markás cuccokat
2022. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Mivel sosem érdekelt a márkanév és nem vagyok hiú, így eleve nem veszek márkás cuccokat, mert minek?! Aki az alapján ítélne meg az egy felületes barom, aki meg ismer, annak nem számít, milyen cuccban vagyok.

Pl. lábbeliért még soha nem fizettem 5 jegyű összeget, de egy sima farmernadrágért sem fogok 30 ezret fizetni csak mert Levis, mikor 5-6 ezeért már van ugyanolyan tartós darab.


De ha történetesen lenne egy hamis márkás cuccom, szemrebbenés nélkül hordanám.

2022. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%

Nem!

Mindenbol csak es kizarolag erdetit viselek. Nyilvan Guccit nem veszek, de abbol amit megengedhetek magamnak pl: TH, Guess stb, ezekbol eredetit veszek, legyen szo ciporol, orarol vagy ruha darabrol.

Parfumoknel barmely markarol is legyen szo, csak eredetit veszek.


Par eve megy ez igy es szerintem jol csinalom. Tini koromban szinte csak kinai cuccaim voltak es kb. harom havonta, nagyon max fel evente uj cipot kellett venni, a taskakrol ne is beszeljek...A mostani minoseges holmik pedig evekig birjak, tehat anyagilag sokkal jobban megeri, meg akkor is, ha elso ranezesre nem ugy, tunik!

2022. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
22%
Nem.
2022. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
Nem. Van egy olyan mondás, hogy a Gucci, a Louis Vuitton, meg a többi kutyafüle a szegények luxuscikkei. Nem a gazdagokat célozzák meg, mert őket többnyire nem érdekli a márka, akinek viszont nincs annyi pénze, az luxuscikkek felhalmozásával próbál kompenzálni. Nekik mindig az lesz a lényeg, hogy mit mutatnak a külvilágnak.
2022. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem, semmi értelme...
2022. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Van aminél nem érdekel, nem veszem direkt, de ha úgy adódik sem zavar. Cipőben viszont ragaszkodom az eredetihez, mert a hamis meg olcsó kínai vackok tönkre teszik kb az ízületeket és nem 1 évre szeretnék cipőt venni, hanem inkább 4-5.
2022. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!