Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Disney+-on miért vannak...

Disney+-on miért vannak felnőtteknek szánt tartalmak is?

Figyelt kérdés

Én azt hittem a Disney családbarát, gyerekeknek szánt tartalmakat gyárt.

A filmjeiket, animációs filmjeiket is megnézve, szerintem rossz úton járnak, mindenbe erőszakkal beleteszik ezt az LMBT szálat is. Nekem semmi bajom az LMBT-vel, de azért ilyen gyerekeknek szánt tartalomba erőltetettnek találom. Továbbá azt is, hogy fekete, színes karakteret raknak be erőltetetten a filmjeikbe. Miért kellett Hófehérkének is egy mesztic színésznőt berakni?


2022. szept. 14. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát én szentül azt hittem hogy erősen erőszakos meg sok szexjelenettel teli tartalom lesz a kérdésben, de csak a szokásos lmbtq elleni uszítás.
2022. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Mi ebben a felnőtteknek szánt tartalom?
2022. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit lemaradtál egy röpke 20 évvel:D

Azt tudtad, hogy a Star Wars is Disney? Meg a Marvel filmek is. Meg tulajdonképpen szinte majdnem minden a filmpiacon:D Asszem a Drewamworks-t nem vették még meg...


A lényeg, hogy igen, a Disney anno gyerekmesékkel kezdte, de mára már rengetegféle filmet gyárt a scifitől a horrorig bármit.

2022. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy racionálisan azért, mert csak egyféle társadalmi célcsoportból (a gyerekekből) nem tudnának úgy megélni, hogy dollármilliókat meg milliárdokat lehessen visszaforgatni filmekbe, MEG még nyereséges IS legyen az egész... Ha meg nincs új tartalom, akkor a régiek miatt egy idő után szinte 100%, hogy a kutya se nézné az oldalukat, és lemaradnának a versenyben... aki meg manapság lemarad, az durván lemarad...
2022. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Még a gyilkos elmék is Disney, nem jelent a Disney egyáltalán kizárólagos gyerektartalmat
2022. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Má megint az LMBT-n vannak fennakadva?
2022. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem értelmes kérdés lesz, de úgy látom a kormánypropaganda begyűrűzött már ide is.
2022. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Horrorokat is adnak a Disney+-on erről is szól a kérdésem. A Star Wars nem a horror kategóriába tartozik.
2022. szept. 14. 17:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy melyik filmet hova sorolják, az az oldal adminjainak, kezelőinek (meg legfőképpen, elsősorban és mindenekfelett/előtt a vezetőknek) a döntése.

Ami fennvan, az azért van fenn, mert nyilván ennyi rengeteg pénzből mindenre is van pénzük (arra, amire csak akarnak, amire csak szükséges, meg amire a relatív válság - azért csak korona volt, talán lesz is majd meg csak háború van a szomszédban jelenleg, de nem akarok politizálni - azaz ennek következtében az emberek ERRE FORDÍTHATÓ pénze - engedi), minden bizonnyal, alighanem méregdrága pénzért végeztek a célcsoportjuk körében egy szondázást (azaz felmérést,piackutatást), hogy mire van igényük az embereknek (azaz pontosabban közülük is az előfizetői bázisuknak, meg aki potenciális célcsoport lehet még), és - gondolom - erre jutottak.


Nyilván mindennek oka van, mindennek oka van, hogy miért van (még) fenn és annak is, hogy mi mikor és miért kerül le (ennek legtöbbnyire a lejáró és meg nem hosszabbított szerződések, meg a nézettség zuhanása lehetnek az okai - millió más mellett).

2022. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De azért nekem fura hogy Disney névvel horrorokat is leadnak.
2022. szept. 14. 21:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!