Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a zavaróbb? Ha valaki...

Melyik a zavaróbb? Ha valaki magában beszél, vagy ha pislogás nélkül a másikat lesi valaki emiatt?

Figyelt kérdés

Velem történt az imént.

Néha nagyon el tudok merülni a gondolataimban, és ha valamin ideges vagyok, akkor sajnos az kihallatszik. Nem kiabálok, csak magamban beszélek normális\halkabb hangon. pl.:

-... és nem értette meg, hiába mondtuk neki százféle képpen, még neki állt feljebb.

Ilyen emberek okoznak balesetet, más életével játszanak, jhhaaaj... Aztán még ő akart nekem jönni, mikor azt mondom, nem engedem hogy így üljön autóba. Ejj, ejj... Megáll az eszem.


(Mindezt mondom, csak olyan hangerővel, hogy épphogy kihallatszik. Hangosabb suttogáshoz tudnám hasonlítani. :D)


Éppen egy nyaralókkal, kiskertekkel körülvett szántó mellett sétáltam ekkor. Ember szinte 0, főleg ilyen hűvös időben.

És egy ilyen mológom közben lettem figyelmes, hogy egy kerítését javító fickó szó szerint bámul. Pislogás nélkül.

Köszönök neki udvariasan: szép napot!

Nem köszön vissza, csak bámul rám, míg elhaladok előtte.

Én a köszönés után egyből másfelé néztem, de perifériából láttam, hogy még mindig engem les.

Pár méterre már távol voltam, 1x hátra néztem és még mindig bámult!

Nincs jobb dolga? Illetve ez nagyon udvariatlan dolog! Az még hagyján, hogy b@sz1k visszaköszönni, de miért kell tátott szájjal, tágra nyílt szemmel nézni a másikat?! Rohadt illetlen!

Jogos, hogy hülyének nézhetett, ezt nem csodálom. De az ő magatartása még ennél is több kivetni valót hagy maga után!


Ha lát egy fogyatékkal élő embert, esetleg egy hajléktalant, vagy down szindrómást, vagy akárkit, akkor nekik is így belebámul az arcukba??


Kulturáltan gyökér. Nagyon felbosszantott most ez az alak, hazafelé is mondtam emiatt a magamét, persze halkan, suttogva, hogy csak én halljam, mint mindig.



Nektek mi lenne rám a reakciótok ha egy ilyen ember elmenne mellettek?

Ha bemegyek a városba, minden második utcában alkalmam van magamhoz hasonló ember mellett elhaladni. És hidegen hagy, elsétálunk egymás mellett! Jé, ezt így is lehet? Biztos varázserőm van, hogy kibírjam szájtátás nélkül.


Nektek mi a reakciótok ilyen furán viselkedő, vagy fizikailag beteg embereknél?


2022. szept. 19. 17:29
A kérdező szavazást indított:
Nem foglalkozom vele, mindenki menjen a dolgára.
Leszólítom, hogy mi baja.
Jól a képébe bámulok, és le sem veszem róla a szemem, amíg látótávolságon kívülre nem kerül.
Más, leírom:
7 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
te román vagy?
2022. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Melyik részből jutottál erre az illogikus következtetésre?


(Nem vagyok román.)

2022. szept. 19. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:
de nem magyarországi vagy
2022. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Dehogynem vagyok magyarországi.


Neked valami kókler jósnő által dekódolt papucstalpba ragadt patkánysz*rból jönnek ezek az ötletek, vagy mi a franc??

2022. szept. 19. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Kösz a választ.
2022. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már nem is lehet tudni, hogy ki beszél magában, ki meg a ….hogy a fenébe hívják azt a szart, amikor nem a telóba dumálsz és a füledbe van dugva? Az Istennek nem jut eszembe!

A múltkor a vonaton beszélt így egy tag, én meg majdnem válaszoltam, mert azt hittem hozzám beszél.

Egyébként nyilván a kerítést javító fickó volt félcédulás - ez nem jutott eszedbe? - azért nem köszönt és bámult meredten! Ha egy szót nem szóltál volna, akkor is bámult volna, mert fogyatékos.

Amúgy én is szoktam magammal dialógusokat lefolytatni, mert nagyon sokáig egyedül, illetve a kutyáimmal éltem és megszoktam. Előnye, hogy ebből sem pletyka, sem vita nem lesz, a “csodálkozók” meg le vannak tojva!🙂

2022. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát
2022. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!