Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kulacsbol iszol csapvizet ha...

Kulacsbol iszol csapvizet ha mesz valahova, vagy veszel naponta akar tobbszor is uveggel?

Figyelt kérdés

En kulacsbol iszom, itthoni csapvizzel szoktam megtolteni ha megyek valahova ,ha nem vagyok itthon nem iszok sokat ezert eleg is egesz napra. De munkaban is tiszta a csapviz, ezert ha elfogy veletlenul onnan ujra toltom.

Es ti? Inkabb ki dobjatok a semmiert a penzt?


2022. szept. 20. 20:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Igen, én is otthonról hozott csapvizet iszok.


De az igazi kérdés, hogy miért írsz ki provokáló kérdêst?

(Es ti? Inkabb ki dobjatok a semmiert a penzt?)

Unatkozol?

2022. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
Nem iszok csapvizet. Ha tudnád, mi van benne, te sem tennéd.
2022. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a vízadagoló nem szokott tisztítva lenni a munkahelyen, ezért a pékségnél szoktam folyadékot tölteni mindig, újra és újra, ha szükséges. Ha utcán vagyok, majd szomjas leszek, akkor veszek a legközelebbi üzletben menteset, azt szeretem. Ennyi.
2022. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Én tudom mi van a csapvízben, pont ezért iszom azt. Sajnálom azt, aki ennyire tudatlan
2022. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem provokalo kerdes, kivancsi vagyok. Ennyi. De nem tartozom neked magyarazkodassal. Ugy latszik te vagy az aki unatkozik, nem en


Koszi a normalis valaszokat!

2022. szept. 20. 20:39
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem iszom csapvizet. Én csak a bubisat szeretem.
2022. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

Én veszem

Sosem viszek itthonról

2022. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván könnyen okoskodik az, akinél normális víz van. Kőbányán élek, itt még a víz is szar, tiszta vízköves, agyonklórozott. Érezhetően teljesen más a víz Dél-Pesten mint mondjuk Dél-Budán.
2022. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Mindig van a táskámban egy flakon mentes ásványvíz. Nyáron hamar elfogy, ezért ha találok, megtöltöm egy kútból, vagy ivócsapból (sajnos ezek közül sok nem működik, vagy olyan langyos a vize, mint a húgy). Ilyenkor muszáj újat vennem.
2022. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem túl sok üveget használok el. Újratöltöm a csapról, felhasználom amíg nem lesz koszos!
2022. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!