Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt mire véljem?

Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

A főnököm öccse, aki nálam 4 évvel fiatalabb, az elején teljesen semlegesen viselkedett. De ahogy egyre többet beszélgettem a kollégákkal valamint viccelődtem arra lettem figyelmes, hogy szívesen becsatlakozik és hozzászól a témákhoz. De most kezd direktben nekem kedveskedni, sütit hoz és hasonlók. Ma is megkérdezte hogy hozzon-e ebédet nekem, mert hogy ő elmegy bárhova én meg poénból mondtam egy helyet. Visszajött és hozott onnan. Szerintetek?

Köszönöm előre is


2022. szept. 22. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Bejössz neki, szerintem egyértelmű.

Mondjuk ha nem érzel iránta semmit, azt jobb hamar tisztázni de ez csak az én véleményem.

2022. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Simán csak normális és kedves. Már ez is baj?
2022. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 Nem dehogyis, csak én nem megyek el valaki kérésére egy adott helyre, ha nekem az ellenkező irányban van dolgom. De aztán lehet igazad van és csak kedves.

Köszi a válaszokat

2022. szept. 22. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó taktika, ha megfigyeled, hogy más lányokkal hogy viselkedik.
2022. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

#4:

Ácsi, a kérdező nem írta, hogy nőből van. ^_^

2022. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Jogos.
2022. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 nőből vagyok, nyugi

de most például csipkelődtem vele, hogy mást meg nem hozott szó nélkül, mert egy úriember hoz (csak viccelődtem, így is hoz ezt azt) és esküszöm alig szól hozzám. 24 éves én 28. Most megbántottam?

2022. szept. 28. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!