Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy szoktatok koszonni a...

Hogy szoktatok koszonni a fogorvosnak, ha legeloszor mentek hozza?

Figyelt kérdés
Ti hogy szoktatok neki koszonni LEGELSO alkalommal, amikor meg o sem ismer, es te sem ot.

2022. szept. 23. 00:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Foghíjasan
2022. szept. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
He? Mondjuk: Jó napot kívánok? Esetleg? Elárulom: még a második alkalommal is ...
2022. szept. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Jo napot!
2022. szept. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem szokasom tegezni az orvosokat, szerintem nem illik, szoval napszaknak megfeleloen koszonok.


Ha mar 10 eve hozza jarok, de klasszikus orvos-beteg kapcsolat van koztunk, akkor se tegezodom, az tuti. Talan ha megkerne ra, akkor, de ilyenre meg soha nem volt pelda :D


Az mas kerdes, ha mar a baratodnak mondhatod, osszejartok, stb, akkor nyilvan nem kell formalisnak lenni.

2022. szept. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ez nagyon erdekes!! Hmmm!! Vajon ki hogy koszon tavozasnal? Lehet az egy uj kerdes lesz! HMMM!!
2022. szept. 23. 01:26
 6/22 A kérdező kommentje:

1


ez jo volt haha!!

2022. szept. 23. 01:28
 7/22 anonim ***** válasza:
17%
Jó napot kívánok. Bár akihez én jártam ideig, egy fiatal srác volt huszonévei végén, én harmincas vagyok, és tegeztük egymást. Bp-en ebben nincs semmi rendkívüli.
2022. szept. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

Bocsi,de mi az, hogy Budapesten ebben nincs semmi rendkivuli? 🤣🤣 Ekkora hulyeseget se hallottam meg :D

En is pesten elek, de ettol meg magazodom ott, ahol kell es tegezodom ott, ahol lehet :D

Jot nevettem azert, koszi.

2022. szept. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Hello báttya!
2022. szept. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Én a "Jó napot kívánok" verziót javasolnám, és eltanácsolnálak például a következő nyitóformuláktól, mert nem feltétlenül keltenek rokonszenvet:

- Csá szájbúvár, mi a hányás?,

- Faszé nézeee köccsőőőg?,

- Édezs tezsvérem a Devlá áldjon meg há aggyámá egy ezrest,

- Szióka cukipofa, adhatok egy puszkót a popódra?,

- Hiii de szarul nézel ki dokikám, iszol te rendesen?,

- Lenne egy kis ideje beszélgetni urunkról, Jézus Krisztusról?

2022. szept. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!