Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok homosze...

Miért van az, hogy sok homoszexuális provokatívan viselkedik, és ha ezért jelzőket kap válaszul, akkor megsértődik, és homofóbiát kiált?

Figyelt kérdés
2022. szept. 26. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Ebbol tudhato, hogy nem normalisak az ilyen beallitottsagok... Hogy az agyukkal is baj van.
2022. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert ők ilyen fajta emberek, és történetesen melegek. Ha nem lennének azok, akkor a nemre/vallásra/bőrszínre/stb. hivatkozva tennék ugyanezt.
2022. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
🇭🇺🤝🇺🇸
2022. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként a kérdésből látszik, hogy túl sok homoszexuálissal nem találkoztál még, Kérdező.

Ok, itt a GYK-n összegyűlik a salakanyag, az tény, de ez a pöcegödör. Mindkét oldalról.

Egyébként a legtöbb homiról meg nem mondanád, hogy az, ha ő nem mondja, vag ynem látod a párjával kézenfogva:D

2022. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

"sok homoszexuális provokatívan viselkedik"

Sok? Én még egyet sem láttam élőben, csak tv-ben vagy neten.

Provokatívan? Kinek mi a provokatív. Előttem még nem nyalakodott, nem szexelt egy pár sem. Ugyanúgy léteznek, mint bárki más. Vagy ez már provokatívnak számít? Milyen példákkal találkoztál ÉLŐBEN személyesen? Nem a neten meg a tv-ben, hanem élőben. Téged szándékosan provokálnak? Odamennek hozzád hergelni, felidegesíteni téged?

2022. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5: Igen, pl. weboldalak fórumaiban, aminek semmi köze a homoszexualitáshoz, nem egyszer találkoztam b*uzulással, hogy XY pasira mennyire izgult már tini korában. Undorító.
2022. szept. 27. 13:31
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez aztán az "élőben, személyesen, nem a neten" példa volt XD
2022. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7: Nem az volt a kérdés, hogy milyen konkrét melegeket ismerek, hanem hogy mért sértődik meg egy homoszexuális, ha gusztustalanul viselkedik, és ezért jelzőket kap.
2022. szept. 27. 14:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

Jóóóóó, hát ez azért nem túl erős példa, interneten nekem is mindenfélét a pofámba nyomnak, meg mindenkinek. :) Akkor csak tovább kell lapozni, ha nem tetszik valami és kész. Egy csomó ilyen dolog van, ami nem tetszik. Ha leállnék mindenkit sértegetni emiatt, egész nap csak ezzel menne el az időm. :) Hagyd figyelmen kívül, lépj tovább és ennyi. Ha meg rendszeresen ilyesmit látsz egy adott fórumon és nem tetszik, akkor ne járj vissza arra az oldalra és kész. Egy sz-ar oldal nem ér annyit, hogy az ember visszajárjon rá folyamatosan. De ha folyamatosan beszólogatsz, akkor naná, hogy hőbörögni meg homofóbozni fognak. Mit vártál? Hogy majd a kedvedért "bekussolnak" és csendben elsunnyognak máshová? Ne legyél már ennyire naiv. :D

#8

Mindegy hogy viselkedik, neki az nem gusztustalan, neki az a természetes, ahogy neked a csajozás (ha pasi vagy). De erre te meg beszólsz neki, naná hogy rosszul esik neki és megsértődik. Amúgy ez fordítva is így van. Neki meg az a gusztustalan, ha te meg nőkre nyomulsz nyilvánosan (már ha pasi vagy), mégse szól be neked, hogy ne itt nyomulj a csajokra és nem kezd el hőbörögni. Mindenki elnéz a másik irányba és kész. Amúgy a hetero faszik is nyomulnak a csajokra a létező összes olyan fórumon is, aminek semmi köze a párkereséshez. Ennyi erővel akkor mindenki mindenhol csak beszólogathatna meg hőböröghetne a másikra. Ebből állna az egész nap, csak hőbörgésből. Mindenki hőbörögne mindenkire. :DDDD Legyél már egy kicsit lazább, szrd le ki mit csinál. Csináld te is azt, amit te jónak látsz, a többiekkel meg ne foglalkozz.


"hanem hogy mért sértődik meg egy homoszexuális, ha gusztustalanul viselkedik, és ezért jelzőket kap."

Hát azért, mert jelzőket kap. :))) Nem kéne jelzőket dobálni egymásra és akkor nem lenne sértődés. Elég logikus, nem? :D

2022. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves, kérdező!


A ki kire izgul, izgult dolgok leírása alapon nem etikus.

Mindegy, hogy homokos, leszbikus, hetero vagy akárki is ír le ilyet publikusan pl az interneten.


Nekem mindegy, ki kihez vonzódik, a lényeg, hogy emberként legyen helyén.


Az, hogy pl meleg valaki ilyet kommentel x-y helyen, kérdem azt:

Változik az életed bármely területe?

Nem.


Mindemellett számodra még mi "provokatív", amit csak ők csinálnak?


Nekem nagyon rendes meleg ismerőseim, barátaim, sőt családtagjaim vannak, akikről meg nem mondanád.

A másságuk miatt pedig van bennük egy plusz motiváció.

Pl teljesítmény, tudás irányában.


Ideje lenne megtanulni dolgokat szétválasztaniuk fejben az embereknél, pl. :


A harsány hajgyújtogatós transzi cica az LMBTQ Értelmesebb és nagyobb százaléka számára se elfogadható viselkedést produkál.

Miért?

Mert alapon értelmes emberek csoportjába nem tartozik bele.


Az ilyesmi megnyilvánulások, viselkedési formák heteroként se helytállóak.

Nézzünk körbe a "magyar sztárvilágban, influenszerek" között, akik heteróak, ám emberként nem normálisak, se elvekben, se tettekben, se semmi másban.


Mind emberek vagyunk és mindenhol lesznek normálisak, semlegesek és nem százasok.


Nézd a világot nyitottabb szemmel több aspektusból.


Azt se feledd:

Nem volt, nincs és nem is lesz olyan ember, aki mindenkinek megfelel/tetszik.


Mindegy, hogy külsőről, belsőről van szó. Kortól, nemtől független.


Ahogyan jómagad se fogsz mindenkinél a szimpi emberek közé tartozni.


Felesleges dolgokon rágódni meg, nos... Magadat örlöd, húzod fel.


Két helyen vagyok moderátor és ott mindegy, ki hetero, ki más.

Ha olyasmit ír publikusan, ami nem oda való, 2x kap figyelmeztetést, harmadjára repül.


Mint pl ki kit dugaszolna.


S hidd el, hetero férfiak undorítóbbak sokszor felnőttként is.


Alapon pedig rengeteg ember nem tud rendesen viselkedni, megnyilvánulni... Stb.


Ha az általad felhozott illető férfi és azt írta volna egy nőhöz, hogy mennyiszer elégítette ki magát tiniként az illetőre.

Szerinted normális ilyet írni publikusan?


Ha haverjának vagy valakinek mondja el privátban se egy olyan szép dolog... Ez az ő dolga.


A felvállalás meg más kérdés.

Pl ki melyik nemhez vonzódik, avagy ő maga ki.


Ez azért is lenne jó mindenkinek, mert pl én nőként nem hajtom a szerelmet számomra vonzó férfi felé, aki titkon meleg. Jártam már így is.


Vagy pl leszbikus valaki, akkor férfiként nem tepersz, hajtasz potyára rá,ha már tudod esélytelen. Hiába dobogtatja meg szíved, meg egyebet.


Az elfogadásnak ez lenne az egészséges szintje.


Vulgáris, helytelen modorú ember meg mindig is lesz mindenhol.


Az, hogy téged pl taszít a férfi test férfiként az egy alap ösztönös reakció, az hogy elítélsz valakit, mert pl rád hajt... Itt jön képbe az:

Tanulj meg más aspektusból gondolkodni, kis empátiával.


Napjainkban még sokan nem vállalják fel magukat pont az olyan emberek miatt, akik úgy viselkednek ahogy...


Épp ezért nehezebb nekik párt találni.

Nehéz torpedózva vakon próbálkozni, úgy hogy a rejtőzködő pl meleg férfit, aki tetszik is neki, megtalálja.


Nem lennék a helyükbe.


Alapon gondolom te is tudod vagy sejted mennyire izgatott, akár elbizonytalanodott az ember pl a kiszemeltje megközelítésében, felszedésében,majd vallomásában.


Nekik plusz egy fal a vajon hetero-e vagy sem kérdés.


Nekem is vallott szerelmet nő.

Megköszöntem és leültünk megbeszélni ember módjára.


Ilyen helyzetekben is derül ki az, ki milyen ember.


A hölgy kultúráltan kezelte.

Örültem,hogy nem tombolt, káromkodott stb, ahogyan pár visszautasított férfi.


Attól, hogy jómagam nem vonzódom pl saját nememhez, nem jelenti azt, hogy nem bánok emberként a másikkal.


Ha te nem akarsz szexuális vagy bármilyen testi kontaktot férfival, mondhatsz nemet. Nemde?


S attól még szeretheted vagy kedvelheted pl meleg barátodat, haverodat.


Azt se feledd: attól, hogy pl valaki meleg az nem azt jelenti, hogy minden pasi bejön neki... Nekik is van ízlésük, ideáljuk stb.


Szokták vitatni a férfi-női barátságot. Létezik, ám az én szemszögemből csak úgy, hogy a srácok melegek és tudom, esélytelen, hogy egyáltalán "úgy" tekintsenek rám.


Lehetne még beszélni ezen témáról.


29 hetero nő

2022. okt. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!