Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme az osztály találkoz...

Mi értelme az osztály találkozóknak?

Figyelt kérdés
Akiket kedvelek kölcsönösen a volt osztálytársak közül, velük úgyis tartom valamilyen szinten a kapcsolatot. Akivel meg semmilyen viszonyban nem vagyok, azzal 5 évente miért jópofizzak? Mi a véleményetek erről?
2022. szept. 27. 13:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Én senkivel sem tartom a kapcsolatot

Van aki persze ismerősöm a Facebookon, de alapvetően nem kommunikálunk

Szerintem ezzel kB mind így vagyunk

Mivel nagy részüket szerettem , én örülnék egy találkozónak, mert kíváncsi vagyok rájuk.

Nem kötelező elmenni. Akit ez nem érdekel stb az nyílván nem megy el.

2022. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanaz a véleményem, mint neked.
2022. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Akiknek az életük meghatározóan jó szakasza volt, jó társak, jó suli, azoknak élmény
2022. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
mintha én írtam volna.
2022. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sincs már rég óta kapcsolatom a volt osztálytársaimmal sem közép, sem általános iskolából. Külföldön lakok, így biztosan nem fogok emiatt szabadságot akkorra betervezni mikor kitalálják hogy legyen, kb semmi nem köt már hozzájuk. Az elsö néhányon még ott voltam, mert frissek voltak a sulis élmények, aztán kikopott, egyáltalán nem része az életemnek.
2022. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%

Trollkodok is kicsit:

Az osztálytalálkozónak nincs értelme, csak az osztályharcnak. Fel proletárok, elöre!

2022. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Te is tudod a választ, kérdező. Teljesen idegen emberek találkoznak és megy a fszméregetés, ki, hova jutott. A világ legértelmetlenebb dolga, max egy kaland összerakható.
2022. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Az osztálytársaim nemrég szervezték a 20 évest. Alig voltak néhányan. És ez tényleg a f.szméregetésről szól leginkább.
2022. szept. 27. 14:00
 9/23 A kérdező kommentje:
Alakítottak facebook csoportot is az osztálynak, de ott nem folyik semmilyen társalgás. Pl ott is lehetne írni, hogy kivel mi történt az elmúlt években és beszélgetni bármiről. De nem. Akkor tényleg a talinak semmi értelmét nem látom.
2022. szept. 27. 14:02
 10/23 anonim ***** válasza:
61%

Bevett kötelezö szokás, olyan mint a ballagás, amikor el kell játszani, hogy mindjárt elsírom magam, hogy el kell hagynom szeretett iskolámat, pedig mindenki örül, hogy végre vége.

Régen talán volt még némi értelme, de manapság nem hiszem.

2022. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!