Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elrakjátok az egyszer használa...

Elrakjátok az egyszer használatos dolgokat?

Figyelt kérdés
Pl jégkrémes dobozok?
2022. szept. 27. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Néhányat igen, olyan fajtát, amit praktikus másra használni is.
2022. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan dolgokat el szoktam rakni, ami kimosható, és használható még másra is. De az egyszerhasználatos pohárt ki szoktam dobni.
2022. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nejlon zacskót. Sok boltban már nem adnak, vagy csak pénzért.
2022. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem, én szennyezem a földet ahogy bírom
2022. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha.
2022. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Megy a szelektívbe szinte minden. Alapból pl heti szinten elfogy nálunk egy vödrös tejföl. Egy ideig rakosgattam, de már több tucat volt, mi a francot csináljak vele? Pedig tök jó fixen zárható műanyag dobozok, de nem tudok velük mihez kezdeni. Fagyis tégely ugyanez.

Befőttesüvegeknél még nem sikerült rávennem magam, hogy kidobjam, mert látom hogy van aki pénzért árulja. De igazából ezek is csak állnak a polcon, semmire nem használom.

A műanyag zacskót elrakom, bár már abból is vettem a sparban tartós verziót, amibe lehet pékárut, zöldséget tenni. De azért abból még sokszor jól jön a nejlon is. De ezeket el is használom, pl mikor kiszedem a macska almot, vagy mikor valami olyan kaját viszek melóba ami lehet kifolyik kicsit. Szóval nem az örökkévalóságnak tartogatom.

2022. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Csak az óvszert.
2022. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a jégkrémes dobozban pl fagyasztok mindenféle kajákat.
2022. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!