Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy film miatt elkezdtem...

Ha egy film miatt elkezdtem írni és napok óta kis szünetekkel folyamatosan csak sírok, akkor el fog múlni idővel ugye? És mikor? És mi segít gyorsabban túllenni rajta?

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 14:06
 1/9 A kérdező kommentje:
elkezdtem sírni*
2022. szept. 29. 14:07
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Javaslat menj el pszichológushoz. Mert annyira bele élted magad a film történetébe, hogy azt csak egy pszichológus tud rajtad segíteni.
2022. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem éltem bele magamat, sőt nem tudom milyen lehet az a fájdalom, amit ő érzett, csak annyira elcseszett egy szar az egész, annyira sajnálom őket, főleg, aki ott maradt egyedül.
2022. szept. 29. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ez a - "annyira sajnálom őket, főleg, aki ott maradt egyedül." - Tipikus filmbe bele élős típus. Hisz tudod hogy a film nem valóság. A Filmben történtek egy fikció, egy kitaláció. A Film egy előre megírt forgató könyv alapján készül. A filmek nem a valóságok.
2022. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ilyen történt régen, ha ez a film konkrétan nem is valóságos, de ilyenek simán történtek akkoriban.
2022. szept. 29. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valamilyen szinten érintett vagy az adott téma kapcsán, ez lehet, hogy tudatlan dolog, és valahogy feljött. Pszichológus segíthet.
2022. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mint már korábban is írtam csak is egy pszichológus segíthet. És a 6-os válaszíróval egyet értve. Biztos hogy valamilyen szinten a filmben lévő téma vagy esemény vagy a film történte vagy a film akár csak egy részlete. De valamilyen szinten a te életedhez is kapcsolódhat. Akár csak egyetlen egy mozzanata, vagy részlete. Én voltam egyébként a 2-es és a 4-es válaszíró. És azért ajánlottam rögtön a pszichológust. Aki segíthet az ilyet fel dolgozni. Egyébként meg én is éltem már át hasonlót. De én nem filmmel ha nem egy tévé sorozattal kapcsolatban. És sajnos az ilyenen csak Pszichológus tud segíteni. Viszont fontos hogy a pszichológus ismerje a filmet is hogy tudjon segíteni.
2022. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobb ha te mész orvoshoz mintha visznek
2023. febr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sírsz még ?
2023. márc. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!