Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gáz egy házibuliért...

Mennyire gáz egy házibuliért pénzt elkérni?

Figyelt kérdés
Rendezni fogok egy házibulit, de sokba fog kerülni, mert venni fogok kaját, piát. Mennyire gáz a vendégektől fejenként pénzt kérni? Kb. 15-en jönnének, és annyi emberre sok lenne egyedül állnom mindent. Vagy ezt nem illik?
2022. szept. 29. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán illik. Akkor inkább mondd azt hogy aki tud, süssön valamit.
2022. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy szokott lenni, hogy a házigazda adja az ennivalót, a vendégek hozzák az italt és a süteményt, rágcsát.

Le szoktuk beszélni, hogy ki mit hoz, hogy a végén ne 20 üveg lájtkóla meg 5 tepsi almáspite legyen.

2022. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt kérni nagyon gáz, beszéljétek meg, hogy ki mit hozzon inkább (italt, rágcsát, ilyesmit).
2022. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NTBS ***** válasza:
76%
Lehet, de inkább beszéljétek meg, hogy ki mit vállal.
2022. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon.

Szerintem mond hogy hozzanak magukkal piát vagy valami.

2022. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%
Én nem gondolnám gáznak.... Még könnyebb is, ha leadják a lóvét, és a házigazda megvesz mindent.... Ahelyett, hogy nekik kéne ezt-azt sütni, főzni, vásárolni, odacuccolni...
2022. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kérd meg a meghívottak hogy hozzanak valami nasit vagy piát.
2022. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kaját én csinálom és mindenkitől kérek egy piát meg egy üdítőt.
2022. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha nem olyan volt, hogy mondjuk az én születésnapom, vagy engem ünnepeltek, akkor mi rendszeresen gyüjtöttünk pénzt bulikra. Ha házibuli volt kevesebbet, ha házat kellett bérelni akkor többet. Ebből soha nem volt vita, max az összegből, mert volt aki nagyobb fogyasztó volt, de ez idővel kialakul. Most ha költségesebb bulit szervezünk, akár több naposat, külföldi úttal akár, akkor a tricount alkalmazásban mindenki vezeti hogy mennyit költött és a végén kiegyenlítjük.
2022. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!