Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Martin abbahagyja...

Szerintetek Martin abbahagyja valaha?

Figyelt kérdés
Gondolom, senkinek nem kell bemutatni, kiről van szó. Újfent kirakott egy kérdést, a családi kapcsolatokban az önkéntes hajléktalanságról. Átugrom én a kérdést, ha már tudom, hogy ő írta ki, de nem értem, ezt mégis meddig tervezi csinálni, miközben kismillió választ kapott már az évek során.
2022. szept. 30. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem tőle kérdezted meg privátban? Akkor legalább közérdekű információként megoszthattad volna velünk.
2022. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Borsódzik a hátam ettől a fiútól, biztosan nem írok rá. Aztán a fene tudja, hogy mesét habbal ír nekem, esetleg letargiát, vagy elküld a búbánatba.
2022. szept. 30. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Azt is olvastad, amit az anyja nevében írt ki?
2022. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én arra tippelnék, hogy Martin és pár hasonló tag (alapítványi iskolás Balázs, rendőrös Levike, stb.) gyík munkatársak, akiket azért fizetnek, hogy pörögjön az oldal.
2022. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4: ez az!


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..



Amúgy igen, többen is gondolják így... :)))

2022. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

"Gondolom, senkinek nem kell bemutatni, kiről van szó. "


De, mert nem mindenki gyk függő, hogy az összes valódi és állítólagos gyk celebet ismerje.

2022. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha youtube-on beírod a keresőbe, hogy gyakoris család, akkor találhatsz róluk rengeteg videót. A következők az idő alatt feltett kérdések alatt megosztott részletek: Anyuka fiatalon összejött egy nála jóval idősebb pasival, tőle lett Martin meg a húga, Laura. A hapsi már nem él velük ha jól emlékszem. Anyuka egy csődtömeg, nem bír a lányával sem. Laura egy számítógépfüggő gyerek, aki idegrohamot kap, ha kihúzzák a netet, nem tudja kitörölni a fenekét & a wc-t sem képes lehúzni, a háziját az anyja írja, stb. Martin sokszor rögzítette az otthoni cirkuszokat és feltette a netre. Ő meg az anyja is írtak már ki ide kérdéseket, Martin többször, segítséget kértek mindhármójuk számára, de egyet sem fogadtak meg. A legfrisebb balhé az, hogy Martin diplomás emberként (bár állítása szerint összecsalta magának) nem bírja a munkát, esetében asszem home office-ban ügyfélszolgálat vagy call center, és nem akar soha de soha dolgozni, úgyhogy fogja magát és hajléktalannak áll. Menthetetlen az egész család.
2022. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!