Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá egy kapcsolatb...

Hogyan írjak rá egy kapcsolatban lévő srácra játékból, mikor en is kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés

A húgom csávója elvileg csak kihasználja a lányokat és kiakarom deriteni.

Hogyan irjak rá,úgy h nekem is a párom a profilképem facaen es neki is.


Persze az én párom tudna az egészről, de ha a hugom is lathatja h en irok neki


2022. szept. 30. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Ne csinálj ilyesmit.
2022. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Vigyázz a tűzzel, ha játszol vele, magadat is megégetheted.
2022. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Ne kavard a szart, te is büdös leszel tőle.
2022. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem maradj ki ebből az egészből és ne akard az igazságosztó nyomozó szerepét játszani.
2022. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze inkabb hadjam a másikat a szarban. Aztan ha majd megerőszakolja,verni meg ilyenek akkor majd jobb lesz,minthogy megelőzni.
2022. szept. 30. 21:34
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Ennyire nem bízol a húgodban?
2022. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ja. Mar lefeküdtek védekezés nélkül...elég ok

És elöszőr csak jatszani akart a sráccal mert a srácas is kihasznalta a hugom barátnőjet

2022. szept. 30. 22:19
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Aha.

És miért a srácot akarod támadni, ha a húgoddal is beszélhetnél, hogy esetleg ne legyen hülye?

És miért akarod bizonyítani a húgodnak, hogy a srác nem komoly, ha ő is pont így jött össze vele?

Vagy te is össze akarsz jönni a csávóval? Csak hogy mindenki a csapatban nagy megmentésből elszedje mástól?:D Végeredményben is nem rossz ötlet.. a csávó körbedugja a fél familiát..:D

2022. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem nem beszélek a hugommal mar 2 éve, mert annyira hülye felfogása van h csak ideges leszek
2022. szept. 30. 22:38
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Aha.

1. Ha 2 éve nem is beszéltek, honnan tudod, hogy a srác csak kihasználja? Honnan tudod mi történik köztük?

2. 2 éve nem beszéltek, de azért a pasijával elszórakoznál? Ühm... aha:D Ebből sehogy se jössz ki jól, elég egyértelmű, hogy nem akarsz jót másoknak.

Éldd inkább a saját életedet és ne kavard a szart másoknak.

2022. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!