Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem igazi példakép...

Csak szerintem igazi példakép Andrew Tate?

Figyelt kérdés
Megvan a véleménye mindenről, mutatja a helyes utat a fiataloknak,és határozottan elutasítja a BLM,LMBTQ propagandát, objektív véleménye van a politikáról is.Szerintem neki nincs oka hazudni,hiszen őt nem pénzeli senki, de az okoskodó liberálisoknak köszönhetően letiltották mindenhonnan.

2022. okt. 1. 08:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is. Éljen a folyamatos gyűlölködés és mások életébe való beleszólás!
2022. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy azzal, hogy elmondja, hogy edzeni kell, erősnek, férfinak kell lenni, mások életébe szólna bele, ez egy jó tanács, amit akárhogy nézünk, hasznos.
2022. okt. 1. 08:56
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
Fogalmam sincs, ki ez az illető, de amiket írtál róla, annak alapján korrekt embernek tűnik.
2022. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Így van.Amúgy ő egy 4X kickbox világbajnok, tehát tudja mit beszél, nagyon sokat tud az életről.
2022. okt. 1. 09:04
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem pedig borzasztoan arrogans. Hihetetlenul ellenszenves a stilusa, meg akkor is, ha sok jot mond.

Meglatom valahol mar kapcsolok is el.

2022. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Miért lenne példakép, aki nőket ver (videó van róla), nyíltan azért él Romániában, mert sokkal "megengedőbbek" a nők elleni erőszak témájában, vagy amikor házkutatást tartottak nála, akkor két nőt találtak ott, akik akaratuk ellen voltak ott tartva, és feltehetőleg prostitúcióra kényszerítették őket?
2022. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Valami forrást mutatnál nekem?
2022. okt. 1. 21:16
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt van az, amikor egy nőt ver:

[link]


Ez a wikipedia oldaláról van:

"In a now-deleted video posted to his YouTube channel, Tate stated that he decided to move to Romania in part because it was easier to be absolved of rape charges in Eastern Europe.[25] In April 2022, Tate's house was raided by the Directorate for Investigating Organized Crime and Terrorism of Romania (DIICOT) in relation to a human trafficking and rape investigation.[32] The U.S. embassy had previously alerted Romanian police that an American woman might be held at the property.[5] In addition to an American woman, investigators found that a Romanian woman was held at the property.[32] As of mid-2022, Romanian authorities said that the investigation was ongoing.[5] Tate denies any wrongdoing.[5]"

[link]


És a videó a házkutatásról. Arról részleteket román hírportálokon lehet olvasni

[link]

2022. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A nő is elmondta, hogy ő kérte hogy üsse Tate szexjátékból.
2022. okt. 1. 22:56
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem rúgták volna ki Tate-et a Big Brother-ből.
2022. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!