Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberrő...

Mit gondoltok az olyan emberről aki megígéri,hogy segít költözni de lemondja?

Figyelt kérdés

Mivel egyedül élek Ausztriában ezért senki nincs aki segítsen.

Egy városon belül költözöm és mivel nincs autóm így elég nehéz.

Egy osztrák ismerősöm megígérte,hogy segít nekem költözni.

Ma kellene elmennem de teljesen eltűnt az illető.

Nem reagál az üzenetekre.

Mármint nem is az…mert megoldom busszal meg taxival mert nincs sok cuccom de mégis szarul esik azért.

Tegnap már délután kezdte,hogy “hmmm..hát nem biztos,hogy lesz autó de ma még ír reggel.”

Mondtam neki,hogy rendben nem baj.

Viszont nem reagál már semmire.

Sokszor megbízhatatlan egyébként.

Többször volt olyan,hogy 20 perccel találkozás előtt mondta le a programunkat.

Ez mire jó valakinek?

Ha nem akar segíteni akkor miért ajánlja fel? Miért nem lehet megmondani,hogy bocsi mégsem érek rá.

Mert ha tudom,hogy ma még esetleg jönne akkor nem kezdem el a tonnás bőröndöket végighurcibálni a városon.


2022. okt. 1. 09:49
 1/4 A kérdező kommentje:

Egyébként nyilván nem ingyen várnám el a segítséget.

Gondoltam rá,hogyha segít akkor ma este meghívom egy jobb étteremben vacsorázni, meg nyilván a benzint álltam volna.

Tényleg nem tudom megérteni miért jó ez..

2022. okt. 1. 09:52
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megbízhatatlan emberek mindenütt vannak.

Ha nincs megbízható barátod ilyenkor segíteni, legjobb, ha megfizetsz egy szolgáltatót. Ott nincsen szívesség, hanem üzlet van, épp ezért érdeke, hogy ott legyen és teljesítse, amiben megállapodtatok.

2022. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igen csak maga a költözés is megvisel anyagilag.

Ezért próbálom legalább a hurcolkodásnál minimalizálni a kiadást.

Így taxival meg busszal megoldom.

2022. okt. 1. 09:59
 4/4 anonim ***** válasza:
31%

Külföldön ilyen az egyedullét.

nekem volt olyan hogy ki kellett koltoznom de nem tudtam hova igy addig mig nincs masik melom hazajottem de a cuccokat értelmetlen lett volna hazapakolni igy dobozokban egy haverhoz vittuk át tárolni addig mig nem nem megyek vissza. Ikyenek higy tv takaro egy egész konyhai eszkozok, egy egész furdoszobau cuccok minden.


Azota se mentem vissza rahagytam a haverra az egészet adja el vagy az övé.

Ezen felul a barátom dolgai voltak pl a tv, aki meg lelépett, de le is sz.rja a dolgait.


Egyszeruen nem tudtam semmit sem csinalni. Nen fogok tv t meg kvázi egy egész lakás berendezést hazahozni sem vonattal, nem volt másik keco sem de oda sem tudtam volna átszállítani, nagyon rossz neha egyedül külföldön lenni. Amikor senkire nem számíthatsz.


Sok másban is rossz nem csak ilyenekben.

2022. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!