Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretem a feleségem, de már...

Szeretem a feleségem, de már nem bírom ezt a sok adósságot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több milliós adóssága van. Már így is legalább két milliót kifizettem neki, de sosem lesz vége. Ebben a hónapban ha nem fizet közel egy milliót, akkor kilakoltatnak minket. Összeszedtem a pénzt az utolsó befektetéseimből, de még egy hasonlót már nem tudnék megoldani. Hiába szeretem, de anyagilag teljesen tönkretesz.

Váljak el tőle? Az még többe kerülne.

Mi ér többet? A szerelem vagy a pénz?



2022. okt. 1. 10:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemnek úgyis hamar vége lesz, pláne ilyen körülmények közt. Ha így folytatod, hajéktalanként végzed. (Ő meg talál magának egy másik fejős tehenet.)
2022. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Te komolyan képes vagy milliós összegeket fizetni, csak miatta? Hűha. Én hol találok olyan marhát, mint te? Nekem is kellene egy kis plusz money.


Viccet félretéve, azt gondolom végtelenül ostoba a mentalitásod.

2022. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok érzéketlennek tűnni mert nem ismerem őt..de aki saját maga nem tudja megoldani a problémáit és mástól ( tőled ) várja el a megoldást azt én nem tudnám szeretni.

Mármint..miért te viseled az ő anyagi problémáit.

Szerinted ő megtenné érted ugyanezt? Én úgy gondolom,hogy egy kapcsolatnak/házasságnak úgy van értelme ha mindenki önálló és egyedül is képes a saját lábán megállni.

Nem pedig egy személyre támaszkodni.

Mi lenne ha elváltok? Tönkremenne gondolom ha anyagilag ennyire képtelen a kiadásait összhangba hozni.

2022. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Miért van olyan érzésem, hogy ő egyáltalán nem dolgozik, csak a te véredet szívja.
2022. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó :

Mert általánosítasz. :)

2022. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A kasszakulcsot neked kell őrizned. Mi már rég hajléktalanok lennénk, ha nem én kezelném a pénzt, plusz ha nem lenne baromi sok bevételem. De biztos vagyok benne, hogy képes lenne bármennyi pénzt elkölteni, így inkább mégiscsak az a jó, ha tőlem kér, ha kell neki.
2022. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A feleségem is dolgozok, de ő kevesebbet keres.
2022. okt. 1. 10:30
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Vedd magadhoz a kasszát. Ne engedj neki semmi kiadást.


Nálam ez ultimátum lenne.

2022. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért kerülne többe a válás?

El kellene menned egy ügyvédhez, ahol számszerűsítve előadod a problémádat, és ő majd elmondja, hogy jogszerűen hogy tudnál ebből a helyzetből a legjobban kijönni. Szerintem összességében a válás nem kerülne annyiba hosszú távon, mintha továbbra is minden úgy maradna mint eddig. Miért várod meg amíg hajléktalan leszel? A feleséged meg egy felnőtt ember, vállaljon felelősséget a tetteiért.

2022. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez minek ügyvéd? A kassza közös, de ha valaki nem tud gazdálkodni, akkor nem szabad a kezébe pénzt adni.
2022. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!