Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha valakit...

Mit tennétek ha valakit meghívtok az új albérletetekbe ami hófehér és kiönti a kanapéra az italt?

Figyelt kérdés

Tegnap áthívtam egy ismerősömet iszogatni.

Tegnap költöztem be és úgy gondoltam jó lenne kicsit megünnepelni mert gyönyörű a lakás.

Mikor pizzát rendeltünk is szilviát tettem oda neki,hogy a hófehér asztalom ne legyen paradicsomos és kiröhögött,hogy túlaggódom.

Mikor a kanapén ültünk akkor többször mondtam,hogy ne ott igya a bort, kiröhögött de lerakta az asztalra.

10 perc múlva kiömlött a víz a vadonatúj kanapémra.

Miért nincs valaki tekintettel arra amit mondok?

Hála istennek nem bor volt de olyan ideges lettem…

Szerintetek túlreagáltam?


2022. okt. 2. 08:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
40%
A tulaggodással csak bevonzod a bajt ez ilyen
2022. okt. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha annyira félted a bútort, ne hívj vendéget. Vagy rakj fel védőhuzatot, csomófélét kapni.
2022. okt. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
A tárgyak azért vannak, hogy használjuk őket és egyáltalán nem fontosak. Ami fontos, az az ismerősöd, meg te magad.
2022. okt. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nyilván.

Aztán majd holnap veszek egy új kanapét mert valaki teibeszarta amit mondok nem?

2022. okt. 2. 08:23
 5/24 A kérdező kommentje:

Mármint oké most csak a víz ömlött ki…de amikor mondtam,hogy légyszi a vörösboros poharat ne lóbáld akkor röhögött.

10 perc múlva csurom egymerő víz volt a kanapé.

Én ha valakihez megyek, főleg ha új a lakás odafigyelek mindenre.

Ha hófehér minden akkor méginkább.

De lehet csak én vagyok ennyire figyelmes.

2022. okt. 2. 08:26
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Igen, egyetértek veled és jó is, hogy ilyen vagy. Én is ilyen vagyok. De vannak, akik nem ilyenek. Figyelmetlenek. Ez a rossz tulajdonságuk, amúgy meg van nekik sok jó, lehet olyan is, ami nekünk nincs meg. Nagyon felhúzni magad semmi ilyesmin nem érdemes, én ezt tudom mondani, minden ilyen kis baromság elmúlik úgyis, ezek nem fontos dolgok. A fontos az, hogy ne legyél beteg - se fizikálisan, se mentálisan -és a szeretteid se legyenek azok. Az összes többi dolog bagatell. Ha öregebb leszel majd rájössz te is.

#3-as voltam

2022. okt. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Természetesen van igazság abban, amit mondasz, de túlreagálod. A bútort hasznalod, előbb-utobb mindenféle baja lesz. Mi védőhuzatot használunk. Nem tudom, a te választásod volt-e a fehér, de nem praktikus. Ha neked az esztétikum ennyire fontos, és így kivagy egy kis víztől, akkor ne hívj magadhoz vendéget, hanem találkozzatok egy kávézóban.
2022. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%
Ne hívj át senkit, ha ennyire idióta vagy
2022. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem költöznék hófehér lakásba. Túlságosan orvosi rendelőre emlékeztetne. Nálam a saját lakásomban is le van takarva a kanapé. Gondolom, nem a tiéd a bútor, és a tulaj számon kérné rajtad. A víz fel fog száradni, nem fog foltot hagyni, a tanulság meg az, hogy vegyél valami nedvességálló kanapéhuzatot, plédet. Veled is megtörténhet, hogy véletlenül leöntöd, mert nagyon fáradt vagy, esetleg lebetegedsz, rosszul vagy, odahánysz.
2022. okt. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

De az enyém a bútor és a hangsúly itt nem azon van,hogy te költöznél-e.

Én költöztem és valaki figyelmetlen volt.

Ezen van a hangsúly.

2022. okt. 2. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!