Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki Messengeren letilt vagy...

Aki Messengeren letilt vagy lenémít azt valószínűleg élőben is zavarom?

Figyelt kérdés
És élőben se akar beszélni?
2022. okt. 7. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem a saját apám tiltott le. 15 év után ő keresett meg engem, majd mikor látta, hogy nem tud tőlem semmit kicsikarni letiltott.

15 évig nem volt rám kíváncsi, és most sem az, én se rá.

Szóval igen, jól gondolod.

2022. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez két külön dolog.


Letiltani azt szoktam, akivel nem akarok beszélni egyáltalán. Velük élőben se akarok.


Lenémítani én azt szoktam akivel szívesen beszélgetek, de idegesítő "texting" szokásai vannak, pl tipikusan lenénított emberek nálam akik szavanként entert ütve, 800 különböző üzenetként küldenek el egy 4 mondatos üzenetet. Velük szívese(bbe)n beszélgetek élőben.

2022. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vagyis van különbség a kettő közt. A letiltásnál nem akarok tudni egyáltalán a másik emberről. Lenémítani pedig olyan embereket némítottam le, akik állandóan írnak, de akikről tudom, hogy nem élet halál kérdése az, hogy válaszoljak azonnal. Ezt akkor döntöttem el, mikor hajnalban írt valaki 10 üzenetet (olyan, aki szavanként ír le egy 10 szavas mondatot). És szeretek velük beszélni, csak az állandó csipogás zavar.
2022. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom; tiltani én is csak olyanokat szoktam, akikkel élőben sem beszélgetnék, nem vagyok rájuk kíváncsi, vagy épp tettek valamit, ami után csak ez maradt megoldásként.

Némítani viszont akkor némítok, ha a másik fél üzenetküldése nem a legkellemesebb. Például, ahogy előttem is írták, szó szerint szavanként küldi az üzeneteket, vagy épp állandóan írkál és nem fontos dolgokról. Élőben szívesen beszélgetek velük, de ez a stílus telefonon nagyon sok lesz, méghozzá elég hamar.

2022. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!