Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meghalni olyan érzés lehet...

Meghalni olyan érzés lehet mint elaludni?

Figyelt kérdés
Tehát az adott pillanatot nem fogja fel az ember, hanem olyan észrevétlenül bekövetkezik.

2022. okt. 8. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha lenne választásom én úgy szeretnék!
2022. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem mindenki, gyorsan és fájdalommentesen.


"A klinikai halál állapotából visszatérők arról számolnak be, hogy rendkívül kiterjedt észleléssel rendelkeztek – még olyan esetekben is, amikor műszerekkel igazoltan megszűnt az agytevékenységük. Sokan meséltek arról, hogy ebben a köztes állapotban lebegve visszatekintettek az addigi életükre, kívülről látták saját magukat, halott szeretteikkel vagy fénylényekkel találkoztak, illetve valamilyen alagútszerű helyen találták magukat. Való igaz, a tudományos felfogás szerint ezek az állítások meglehetősen abszurdak, azonban az, hogy a halálközeli élményekről szóló, egymástól független beszámolók sok ponton egyeznek, igencsak elgondolkodtató."

2022. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ mi előzi ezt meg.

Mert ha előtte épp a vonat trancsíroz szét, nem valami jó dolog lehet addig eljutni, míg elalszol.

2022. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Elozmenytol függő. Például ha előtte hetekig vagy hónapokig súlyos betegség kínozta akkor nem olyan észrevétlenül következik be hiszen bármelyik pillanatban fel volt készülve rá. Vagy öngyilkosságnál se észrevétlenül mert ott is tudja az ember előre hogy megfog halni. Arra lehet igazán mondani hogy észrevétlen ami tényleg hirtelen lesz, hogy semmiképp nem gondolt erre az illető.
2022. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Csak a filmekben. De majd megtudod ha egy hozzád közelálló haldoklik.
2022. okt. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 BeernPalesz ***** válasza:
55%
Sajnos nem hinném, hogy ez így zajlódik le. Még az álmában elhunyt személynél is történik szerintem valami ami más egy szimpla álomtól. Mindenesetre még mindig ez a legkíméletesebb és mindenkinek olyan halált kívánok amely végelgyengülésben következik be amikor annak be kell. Remélhetőleg minél később. Az öregedést megállítani sajnos nem lehet így egyszer mindenki megtapasztalja mindenképpen :(
2022. okt. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Igen.
2022. okt. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Hogyne persze, pont, mint elaludni, főleg ha valami pszichopata sorozatgyilkos láncfűrésszel darabol fel élve.

Kicsit talán gondolkozz még ezen.

2022. okt. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom,hát volt,hogy egy pánikroham közepén elkezdtem fulladni,mintha satuban lett volna a mellkasom,majd elájultam.Maga a fulladás hirtelen jött,máskor is volt már pánikrohamom,de erre azért nem számítottam.Mivel pár másodpercig zéró levegőm volt,biztos voltam benne,hogy meg fogok fulladni,és csak arra gondoltam,milyen rossz,hogy nem tudok senkitől elköszönni.Szóval egy fulladásos,vagy tűz általi,magasról kizuhanós,stb. halál azért nem lehet olyan nyugis...
2022. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Neeeem.

Annnál sokkkkkal jobb.

2022. okt. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!