Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben halt meg a Manó kuckó...

Miben halt meg a Manó kuckó videó csatorna vezetője?

Figyelt kérdés

K.Tamara-nak hívják a tündért. 2021 novemberébe halt meg, decemberbe volt a temetése az ajkai temetőben. A facebook oldalán olvastam a manó kuckó aloldalnál. A közeli kis barátaim nagyon szerették és őszintén szólva érdekelne hogy miben halhatott meg egy 28 éves életvidám nő.

Jelenleg még elérhető a csatornája itt: https://www.youtube.com/c/Man%C3%B3Kuck%C3%B3/videos

A facebook manó kuckós oldalát törölték. Nem nagyon értem ezt hisz több mint 50 ezren követték és semmi információ róla. Pedig ennél azért többet érdemelt volna.



#elhunyt #Manó kuckó #Kiss Tamara
2022. okt. 9. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is néztem ezt a csatornát régebben, a gyerekeimnek online oktatás alatt innen kellett feladatot megoldani, tök kreatív csatorna volt. Nem tudtam, hogy azert nincs több video, mert a lány meghalt 😞
2022. okt. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy-két hónapig volt fent a hír a facebook oldalán. A férje rakta fel. Százan kérdezték hogy mi történt vele de a erre nem adtak választ, egy betűt sem. De azért a férje megnyitotta az új boltját és úgy fél éve egy másik boltot. Erre így inkább nem mondok semmit. Nem értem hogy miért kell ekkora nagy titokba tartani ezt hisz elégé népszerű volt. A törpék az iskolában hallatok róla először évekkel ezelőtt, azt régen a tv-ben is szerepelt. Szinte mindent töröltek róla. A weboldalát, a külön létrehozott(2 hónapig létezett) kuckó bolt oldalt, az instagramot és mindent amit csak tudtak.
2022. okt. 9. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Hát lehet, hogy nem akarnak vadidegeneket ilyen dolgokba beavatni. Főleg, ha teszem azt öngyilkos lett.
2022. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő nem volt egy gyenge személyiség, nem lett ezért öngyilkos. Nagyon sokszor beszéltem vele és mindig normális volt. Azt meg biztos hogy nem a koronavírus vitte el. Az egész családomat meglátogatta a vírus, nem voltunk beoltva de két hét múlva már mindenki ment dolgozni. Tehát nem tudom.
2022. okt. 9. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pfff. Éppen a napokban kerestem a videóit és azon gondolkodtam, hogy miért nem csinálja tovább...


Részvétem a családnak!

2022. dec. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Zokniban.


Nagyban nézem, osztom a videóit, hogy valamennyire növeljem a család bevételeit.

2023. márc. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!