Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy embernek Milyen hosszú...

Egy embernek Milyen hosszú haja nő élete során tehát úgy értem hogy soha soha nem vágnak és hanem is málik le a vége az érdekel ami ténylegesen kinő a fejből és egyetlen egy szálra vetítve nem az összes szál?

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 09:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem sokkal több hajam nőt eddig mint a a nyolcas fotóján van csak ugye levágták és elvitték
2022. okt. 10. 09:57
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én térdhajlatig érő hajat láttam egy alacsony ismerősömnél, úgy hordta vagy tizenévig, nem tudom hogy végül mi történt vele.
2022. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
Elér egy hosszt és kihullik, pihen a hajhagyma, majd növeszt újat. Mindemellett kisebb-nagyobb mértékben a vége is törik, sok esetben már ott, ahol össze van kötve. Akiknek 30-80 centinél nem áll be a hossz, azok fonatban tartanak egy csomó kihullott hajat is (van valahol egy ilyen falu vagy ilyesmi, láztam egyszer rég egy dokut róluk).
2022. okt. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy hajszál kb. 6 évig él, utána kihullik. Ha valakinek 1,5 centit is nö havonta, akkor is csak 108 centisre tud megnöni, ha valami csoda folytán 7 évig él, akkor is csak 126 centis lehet.
2023. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Innentől már egyszerű: 108/6 az 18 évente, tehát életkor 18-szorosa centiben egy elég bő sacc rá, ugye idősebb korban lassul is azért, meg aprócska korban is változó, néha valahogy sokáig nem lesz hosszú.
2023. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!