Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor használod az ezer hála...

Mikor használod az ezer hála és köszönet kifejezést?

Figyelt kérdés
2022. okt. 11. 05:50
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Semmikor
2022. okt. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha
2022. okt. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha
2022. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Néha, ha valaki szívességet tesz.
2022. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Amikor vki azt hiszi, hogy valami hatalmas dolgot tesz értem, mert neki kb fáj nyújtani.

Így próbalom "jutalmazni", értékelni a tettét cselekedetét vagy bármit, hogy ne érezze magát a kisebbségi frusztrácuójával kihasználva.


Leginkább smucig irigy önzőeknél alkalmazom konfliktus megelőzésre, hogy jol tudják magukat érezni, es ne rosszul ha nyujtottak vmit.

De közben mély megvetésem "honol" hogy így segíteni embertársainkon? (Hányinger)

Példák amikor náeci ad kölcsön poton osszeget pár napra.

Vagy amikor egy kisebbségi komolexusos leereszkedik arra hogy virágot ad nőnapra.

Vagy el kell hűlni ha a párod leereszkedik oda hogy megjavít neked ezt azt.


Stb

Mert ha nem kúszol mászol elotte porban hálával csókolgatva mindezek miatt a lábnyomait akkor még képesek úgy venni hogy kihasználod lehúzod nem értékeled, jönnek a hülye komplexusaik fóbiáik.

2022. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

5.vagyok

A köszönömöt szimpla eladoknak kis mondom. Habár ebbe is belekeverhetném a konfliktuskerulést mert ha csak egyszer hagynám is ki es lennék a bunko paraszt egybol.

2022. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*én lennék
2022. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor egy váratlanul fontos dologban segít egy olyan valaki, akiről nem feltétlen gondoltam, hogy segít, vagy épp jókor jött a segítség.
2022. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!