Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye ciki lenne karácsonyra...

Ugye ciki lenne karácsonyra ilyet ajándékozni?

Figyelt kérdés

[link]



Őszi..

Egy néninek lenne.

Szoktam figyelni h passzoljon alkalomhoz, és az illetőhöz, most viszont külföldre költözöm és megszabadulnék attól amitől lehet. Ez vadiúj, én kaptam de dobozban volt végig. Tetszene neki az biztos, csak ugy akkor tél lesz. Vegyek neki mást vagy jó lesz ez ? 😂


2022. okt. 11. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Ez tetszene? Giccsparádé.
2022. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mitől lenne ez giccses
2022. okt. 11. 12:26
 4/12 anonim ***** válasza:

Gondoztam olyan nénit, akinek az egyik kisebb szobája baglyokkal van tele. De nem csak ott, a lakás többi pontján is. Baglyos plüss, párna, óra, függő, szobrocskák, baglyos baglyának a baglya... Mondta a néni, hogy szereti a baglyokat, ezért születésnapjára, névnapjára, karácsonyra, minden ajándékozós dolgokra évekig baglyokat kapott, amiknek örült is, és végül ez lett belőle.


Ha te tudod, hogy tetszeni fog neki, add nyugodtan, akár Halloween-i kerámiatököt is adhatnál neki.

2022. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszene neki, akkor nem ciki.

Szerintem ez nem kifejezetten őszi. Nyugodtan adhatod télen is.

2022. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ok
2022. okt. 11. 12:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Hat en ezt nem kotnem unnephez, ha ajandekozok, akkor normalisan szeretem csinalni, ez olyan tipikus adok valamit, mert muszaj, de amugy meg szarok bele az egeszbe- ajandek :D

En pl ezert is csak olyan emberekkel szoktam ajandekozni, akikhez kozel allok es ismerem oket. Amugy nem szoktam, minek.


En csak ugy odaadnam neki, mert nekem nem kell es neki meg lehet tetszene.

2022. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"csak ugy akkor tél lesz."


Lol milyen tél xd évek óta nem volt tél magyarországon

2022. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Add neki oda. Én is most ajándékoztam el szintén egy csomó vackot
2022. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Ezredik kacat... ne, kérlek. :/
2022. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!