Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon magamnak valo vagyok,...

Nagyon magamnak valo vagyok, egyedul erzem jol magam, senkit se szeretek. Rosszul kene ereznem magam emiatt? 24L

Figyelt kérdés

Egyedul erzem jol magam, nem szeretek magam korul senkit, nem szeretem a tarsasagot se a tarsasagi eletet. Soha senkit nem kedvelek, regen probaltam megjatszani magam es baratkoztam hogy ne tunjek bolondnak, de mar nem erdekel ha bolondnak tunok, nem fogok a latszat miatt baratkozni senkivel, mikozben zavar a jelenlete es lehuz a tarsasaga, es folyamatosan arra gondolok hogy razzam le magamrol.

Nagyon ritka ha kedvelek valakit, szinte lehetetlen, rosszul erzem magam ha valakihez hozza kell szolnom, nagyon zavart es rosszul ereztem magam emiatt regebben, de mar nem mert en ilyen vagyok..nem akarom mar megjatszani magam..

Munkaban sem beszelgetek senkivel csak 1-2 emberrel, kikozositenek emiatt a tobbiek, bolondnak neznek, bekepzeltnek alam is szoktak tenni, de ez sem erdekel..nem tudok tovabb ugy elni hogy megjatszom magam

Rosszul kene ereznem magam amiatt mert ilyen vagyok?

Azt hozza tennem hogy nem vagyok rosszindulatu es gonosz sem, attol mert nem szeretek senkit, nem is utalok senkit, egyszeruen nem erdekelnek az emberek.

Baj hogy elfogadtam magam igy?


2022. okt. 11. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell rosszul érezned magad, én is ilyen vagyok.

Egy időben próbáltam magamra erőltetni, hogy eljártam társaságba, meg emberek közé, de mindig rosszul éreztem magam, és menekültem, hogy egyedül lehessek.

Tudom, hogy nem ez a "normális", de nem fogom csak azért csinálni, mert mások így furcsán néznek rám.

Ja és nem kényszerből teszem, mert mondom, lenne lehetőségem a társasági életre, de egyszerűen nem vonz. Így érzem jól magam.

2022. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem, ugyan így vagyok én is😄 barátokkal is régen eljarkaltam, de mostmár érted, inkább itthon bekuckozok mint h kotelessegbol elmenjek velük a világ végére. Semmi baj nincs veled
2022. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kólauborkával ***** válasza:
34%

Ezt csak te tudod, de én nem adnám fel az emberi kapcsolatokat csak úgy.

Amég jól érzed magad a börödben OK, csak ne érezd azt, hogy mindenki alacsonyabb rendü nálad, a hosszú magány furcsa gondolatokat idéz az ember fejébe és egy biztos: az többnyire nem a valóság, el lehet veszteni a realitáshoz (igazi emberekhez) való érzéket, ha az ember nem gyakorolja.

2022. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem mindenképpen jó ha elfogadod magad. Ha viszont érdekel/ kétségeket ébreszt benned ez az egész (gondolom nem tetted volna fel a kérdést, ha nem így lenne), akkor érdemes beleásni, hogy pontosan miért van ez így, mit nem szeretsz az emberekben, az emberi közelségben. Van-e rá esély hogy mégis lenne egy két kivétel stb. Tehát röviden, egy alapos önvizsgálatot érdemes tartani, akár videókat , anyagokat nézni ilyen témában. Ennek az eljárásnak szerintem csak jó eredménye lehet: Vagy kiderül, hogy tényleg magadnak való vagy, és leginkább egyedül szeretsz lenni, vagy rájössz, hogy pontosan mik az igényeid emberi társaság kapcsán, mik a kivételek, amikor tényleg jól tudod érezni magad. Mindkét eredmény azt segítené, hogy jobban megismerd és elfogadd magad, a jelenleginél is jobban.


Abszolút nincs kizárva egyébként, hogy csak nem találtad meg a megfelelő társaságot, a környezetedben lévők untatnak, nem elégítik ki az igényeid, nem érzed magad investednek abban, hogy szocializálódj velük.

2022. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerelem első olvasásra. Házasodjunk össze.

23/F

2022. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Emberi kapcsolatok?

Nekem nem kellenek.

En barkivel akivel joban voltam elezem soran, mindegy hogy rovid ideig mert mindenkit leraztam de en hozza tettem az eletehez, szamithatott ram, bizhatott bennem, oromot vittem az eleteben, motivaltam..es en vissza kaptam ezeket? Nem

2022. okt. 11. 14:29
 7/9 Kólauborkával ***** válasza:
58%
Akkor pont a rossz emberekkel ismerkedtél meg, hála a makacsságomnak, nekem mára szinte csak jó emberek vannak a társaságomba. Hosszú és kenény munka volt.
2022. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pacsi: én 40 éves férfi vagyok, és nagyon hasonló vagyok. Emiatt nem kell rosszul érezned magadat.
2022. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok. Alapjáraton nem érdekel senki.


Aszociálisak vagyunk.

2022. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!