Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legfélelmetesebb horror film?

Legfélelmetesebb horror film?

Figyelt kérdés
Nekem a Kör után mostmár a Mosolygj (2 szürrealista) , valamint a Démonok Között 1-2 (démon kategória) és az Annabelle 2 (babás, játékos), ezenkívül az emberi gonosz kategóriában a Texasi láncfűrészes (2003), a Mise éjfélkor, a Fehér Éjszakák, aztán ott van még a Végső Állomás (hétköznapi jelenetek horrorja). Ezek a filmek kikészitenek, főleg a Kör és a Mosolyogj.

2022. okt. 13. 20:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt az ördög elvinne
2022. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Kör nem volt ijesztő, inkább szomorú, főleg hogy a kisfiú épp hogy visszakapta volna az apukáját, de nem jöttek rá időben a kulcsra, és meghalt. Viszong Samara "apjától" nagyon beparáztam, az egész ködös farm az öngyilkos lovakkal szerintem ijesztőbb volt mint maga a kislány. A Mosolyogj elvileg tényleg ütős lett, vannak akik egyenesen horror klasszikusnak tartják. Várom már, hogy megnézhessem és istenesen besz*rjak rajta :D
2022. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyerekkoromban voltak utoljára "félelmetesek" a horror filmek.


Még a 80 a s években VHS kazikról néztük sokszor hangalámondásos verzióban.


Rémálom az elm utcában, heloween, Xtro, A dolog,na meg a zombi filmek ezekre emlékszemmost amiktől fostunk anno.


Most már unalmasak nekem a horror filmek, ritkán nézek ilyen filmeket.

2022. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Halálos kitérő
2022. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
2-es nekem is a farmos jelenet volt a legdurvabb a körben, főleg amikor az apja befekszik a fürdőkádba, annyira beteg. A mosolyogj pedig olyan hogy a film fele után egyszerűen nem bírtam a moziban, pedig heti szinten nézek horrorfilmet, szinte minden klasszikust láttam.
2022. okt. 13. 20:40
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

A Mosolyogj a beharangozáshoz képest nagyon gyenge lett. Sokkal többet vártam a mozis hatással, de egyszer nézhető az tény.


Egyébként nekem a mai napig a Jelek című film a legparásabb. Egyszerűen a hangulata annyira nyomasztó.

2022. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
én is olyan vagyok mint a 3. csak egy évtizeddel később a 90-es évek elején néztem vhs-ről horrorokat ovis korom óta, (még én is találkoztam a hangalámondással) és a mostaniakra valahogy kiégtem. konkrétan tudom hogy mikor történik az ijesztés, mikor kell váratlan dologra számítani, milyen szituk lesznek :) megnéztem a mosolyogjt is, de annyira nem tartom nagy eresztésnek. valamiért az elmúlt évekből talán egyet emelnék ki, ami nem volt szintén világklasszis, csak talán mutatott valami új témát, a Valami követ című. annak jó volt a témája és megvalósítása, abból várnék egy folytatást
2022. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
40%
A szerb film
2022. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%

A szerb fil, szerintem nem horror


Az egy elmebeteg szar film


Szerintem a világ egyik legrosszabb filmje

Tükrözi amugy a szerbek személyiségét

Én azta filmet még lehet be is tiltottam volna


Szadista, pedofil, és ráadásul értelmetlen agyament baromság


Mintha egy kápszeres pszihópata csínálta volna(lehet az is csínálta):D

2022. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
66%
Fekete Caddilac
2022. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!