Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen jelei vannak ha valaki...

Milyen jelei vannak ha valaki irigykedik másra?

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
2022. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pl.: Nővérem a példa erre.


Volt egy álmom egy jó szakmára, fizették is volna szüleim a magánsulit, de annyira zavarta a boldogságom, hogy lebeszélte őket, így még valami alja suliba se mehettem szakmázni, hanem érettségiznem kellett.


Utána folyamatosan kaptam a jó jegyeket és addig tömte szüleim fejét, hogy az én sulimban nem kell tanulni, hogy szegény szüleim már olyanokat mondtak, hogy én nem a központi érettségit fogom megírni.


Végül sejthető volt, hogy egyetemre megyek a jegyeimmel. Akkor olyanokat mondtak, hogy úgyse vesznek fel, nem fog sikerülni.


Mikor kiderült, hogy felvettek egyetemre teljesen elkámpicsorodott, és azt mondta, hogy csak elnéztem stb.


Nehezen dolgozta fel, hogy megy az egyetem, nem buktam ki. Ekkor már olyanokat mondott, hogy a matek sokkal könnyebb egyetemen, mint bármilyen más tárgy.


Aztán dolgoztam is mellette és mindig ment szüleimhez, hogy vajon honnan van pénzem stb. Pedig eddig is mondtam ,hogy melózok csak senki nem hitte el a családban.


Utána már kb. Éltem az életemet, fizettem a szállást stb. Néha haza látogattam és rám borította a kaját szándékosan. Meg folyton azzal jött, hogy kibuktam.


Utána már nem is voltam otthon évekig. Utána már olyanokat mondott, hogy alig várja ,hogy szét menjünk a pasimmal, mekkorát fog röhögni.


Végül vettem egy kocsit. Na akkor már nagyon begurult, hogy még mindig nem kerültem utcára, szóval most az a helyzet, hogy szüleim teljesen kiléptek az életemből. És egész család abban reménykedik, hogy hajléktalan leszek.


Szóval túl sokáig nem sikerült leplezni a mérhetetlen irigységét.

2022. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, a pasimmal meg összeházasodtunk. Sokszor ha valaki nagyon akarja valakinek a rosszat az nem jön általában össze.
2022. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tapasztalataim alapján az hogy mikor elszeretnél érni valamit, célod vagy terved van akkor le akarnak beszélni, irigyek a gondolatára is hogy sikerülhet. Ha örülsz valaminek akkor nekik nem igazi az örömük és jönnek a "DE" kezdetű kérdések. Ha elérsz valamit akkor lehet hogy már nem is úgy fognak közeledni sőt el is távolodhatnak emiatt.
jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!