Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szombat délután és vasárnap...

Szombat délután és vasárnap délután között miért képtelenek az ismerőseim visszaírni nekem mindig?

Figyelt kérdés
Ebben az időszakban mindig teljesen bekattanok, és ilyenkor képes vagyok emiatt elkezdeni a pokolba kívánni őket meg ilyenek, amiért nem írnak
2022. okt. 23. 10:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Meg hát a szívem egészségére is rámegy mindig ez
2022. okt. 23. 10:15
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyszer a mentő visz el a Messenger miatt
2022. okt. 23. 10:15
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg családi program? Dolgoznak a kertben és nem neteznek? Beteges dolog elvárni bárkitől, hogy azonnal válaszoljon neked.
2022. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem azonnal de fél nap alatt azért csak vissza lehetne. Meg egy nap alatt
2022. okt. 23. 10:19
 5/18 A kérdező kommentje:
A fél nap eltelik úgy vasárnap hogy a kutya se ír vissza elegem van ebből
2022. okt. 23. 10:21
 6/18 A kérdező kommentje:
Kellene valami normális ismerős nekem
2022. okt. 23. 10:21
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mert van saját életük és nem vagy nekik annyira fontos, hogy ilyenkor veled foglalkozzanak.
2022. okt. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Pont ez megy az egészségemre rá már hogy senkinek se kellek
2022. okt. 23. 10:23
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A szombat délutántól vasárnap estig terjedő időszak a magánéleté: a családé, illetve a nagyon közeli rokonoké, nagyon bizalmas ismerősöké.

Ne zavarj senkit ebben az időszakban, ugyanis szemmel látható, hogy egyik csoportba se tartozol bele, és csak zavarod őket.

Mit írjanak, hogy hagyjál békén, a családommal vagyok? Inkább nem írnak semmit teljesen jogosan.

Ne nyüstöld őket, mert akár harag is lehet a vége, ha nem veszed észre magad. A privát időben való zaklatást senki nem veszi jó néven.

Hétfőtől újra a rendelkezésedre állnak majd, mert az közösségi idő. A privát időt pedig tartsd tiszteletben.

2022. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én családos emberként péntek délutántól hétfő reggelig rá se nézek a messengeremre. Akinek ez nem tetszik, így járt. Ha valami egetverően fontos dolog van akkor meg ott van a telefon. Nem kell velem kapcsolatot tartani. Van elég normális barátom aki ezt el tudja fogadni. Pukkadjon meg az akit ez zavar! :)
2022. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!