Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyereket nevelők, elsősorban...

Gyereket nevelők, elsősorban nők! Van, akinek van ideje rendszeres sportra a gyerek mellett és annyira, amennyi nemcsak a szintentartáshoz elég?

Figyelt kérdés
2022. okt. 23. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Miért ne lenne? Apja is van a gyereknek. Az edzőpartnerem keményebben tolja (főállás, utána hétköznapokon képzésre jár este 10-ig, utána jön edzeni velem), nincs okom panaszkodni.
2022. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Igazából nem tudom mit szeretnél pontosan tudni. Én versenyzek több versenytársamnak is van gyereke. Azt tudni kell, hogy ha nincs támogatód, akkor rengeteg pénzbe kerül a versenyszerű sport. Utazni versenyekre, felszerelés, nevezési díj, edzések stb. Ezt nem mindenki tudja kifizetni, főleg ha családos. Természetesen nem muszáj versenyezni, de a felszerelés, edzések is lehetnek drágák. A másik az idő. Nekem a legközelebbi klub ahová tudok menni 30 kmre van, tehát utazással plusz edzés elmegy 3-4 óra per alkalom. Ha fejlődni szeretnél érdemes heti min. 3-4 edzésre lejárni. Erre nem feltétlenül van mindenkinek ideje. Végül pedig energia, ha fáradt vagy, nem tudsz rendesen enni, pihenni, fókuszálni a sportra, akkor egy bizonyos szint után nem fogsz fejlődni.
2022. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel apja is van a gyereknek, igen.
2022. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jobb esetben van apja, igen.


De az apja is dolgozik, szeretne magánéletet.


A gyakorlatban ott tudjátok hagyni a gyerekeket az apjukkal?

2022. okt. 23. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!