Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik lány név tetszik a...

Melyik lány név tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés
Nekem ha egyszer lányom születik Lili lesz a neve, vagy Veronika, Anna, Emma, Panka,ezek olyan lányosak. Az én nevem Petra ami szerintem nem olyan dallamos. Kinek melyik tetszik ezek közül vagy ezeken kívül?

2022. okt. 24. 12:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Ó, Veronika, tiszta erotika... Nekem ez jut eszembe a Veronikáról. XD
2022. okt. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Liliána, Lora, Leoni, Bianka vagy Blanka, Noémi, Júlia... vagy egy pár.
2022. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Ha Lili, akkor már inkább Liliána, önmagában nekem a Lili nem tetszik, és egy volt osztálytársam jut róla eszembe, aki boldog-boldogtalannak elpletykálta rosszul, amit felületesen megtudott. Sőt, hozzá is költött. Xarkeverő liba. A Veronika nem tetszik. Panka szintén nem, a pöttyös rudit juttatja eszembe, amit bár szeretek, de hadd ne jusson eszembe a lányomról egy nagyra nőtt pöttyös, és attól elvonatkoztatva sem jön be a név. Az Anna szép név, a sajátomnak nem adnám, de akkor sem rossz, csak a becézésétől vagyok ki. Annácska, Annácska... Az Emma különlegesebb ezek közül, szerintem, a kék szín jut róla eszembe.


Lehet megkövezni, én a magyar nevek zömét utálom, mindig is utáltam. A különlegesebbet szeretem.


Amik nekem tetszenek:


-Liliána

-Szeléna

-Kordélia

-Hélia

2022. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Most a Liliána név elég problémás lett. A Lili az nekem is tetszik.
2022. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
59%
Elisabeth, Sophia
2022. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Patrícia lesz, ha lesz.
2022. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
A Lili tényleg szép név nekem is tetszik, inkább ezt válaszd. Van olyan amikor az embernek bizonyos nevekhez rossz élményei kötődnek, és akkor bizony képes elhányni magát bizonyos nevek hallatán is. Ilyen szempontok miatt is mindenki mást fog mondani, hogy neki mi tetszik, és mi nem.
2022. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Lili,Liliána,Lilien,Lilianna tetszik.
2022. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Nekem a Petra, Zita, Lili.
2022. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Az Anna nekem is tetszik. A Lili önmagában nem, de ismertem régen egy Lilia nevű csajt, ebben a formában szerintem nagyon szép. A Veronika elmegy, az Emma számomra olyan semmilyen, a Panka pedig felnőttként kevésbé vállalható, hisz kifejezetten becenév.
2022. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!