Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Görgettem a Youtube shortokat...

Görgettem a Youtube shortokat és ez jött velem szembe. Ugye férfi nőt ne üssön meg, na de ebben a konkrét esetben mikor a nő megy oda felpofozni a férfit?

Figyelt kérdés

Szerintem itt a nő erősen készpénznek vette hogy "Úgy sem fog visszaütni".


Szerintetek ebben a konkrét esetben jogosan ütött vissza vagy sem? Vagy mit kellett volna csinálnia?


https://www.youtube.com/shorts/pEcR_LTn7y4


2022. nov. 1. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Előzményt nem tudjuk, de nőként írom hogy vannak nők akik úgy viselkednek h már jár nekik. Ebben az esetben már valszeg kijárt ha nem is ekkora de legalabb tanult belőle.

Engem soha senki nem akart megütni én se ütöttem meg senkit.

2022. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és tegyük hozza ha akkora arccal vannak egyesek h " nem kell pasi, én mekkora menô vagyok" akkor védje meg magát. Vélhetően nem szamított rá h kap.egyet
2022. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megitélni.

Egy biztos, 50 éves koromig azt gondoltam képtelen lennék megütni egy nőt.

Aztán a volt feleségem válás előtt olyan hisztériás rohamokat csinált, hogy zsaroljon, provokáljon, hogy csak a színtiszta józan tudatom védett meg attól, hogy szétüssem. Gondolj bele, amikor már 1cm ről űvőlt mint egy állat tiszta torokból az orrod előtt, "hogy üss meg üss meg te... "

Jó, hogy ez más szitu, de valahogy árnyaltabb már a véleményem, egy nő megverése kapcsán, azon túl, hogy alapból elítélem az erőszakot.


Itt a videón a hölgy azt kapta amit kért, igaz nem szóban. Megkapta

2022. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Oké, lehet, hogy felbőszítette a pasit, de egy kisebb erejű-, vagy egy egyszerű lefogás elég lett volna.
2022. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4# Azt még rovabbi agesszivitásra okot adónak vette volna adott esetben.

Így viszont biztosra vehette, véget ért a hisztériás pofozkodás.

Legközelebb elszámol 100 ig, vagy tovább 🙂🤪

2022. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!